آخرین اخبار از حداقل دستمزد سال 99 – تجارتنیوز

سرویس های بهداشتی هم با ۶ دستشویی و سرامیک های صورتی و سفید رنگ درانتهای حیاط در سمت چپ دورترین مکان به کلاس هامیباشد. اتاقی درانتهای راهرو وجود داشت که آبدارخانه مدرسه به حساب میآمد ویک یخچال ویک گازو وسایل دیگردران به چشم میخورد. به راهرو مدرسه که رسیدم چشمم به چند دانش آموز افتاد که مظلومانه دم در کلاس هایشان ایستاده بودند تا معلمشان به کلاس برود. اگر همکاری برایش مشکل یا بیماری پیش بیادو مجبوره غیبت کنه از مرخصی استعلاجی استفاده میکنه که از یک روز تا چهارماه میتونه باشه.

صبح روز یکشنبه سیزدهم مهرماه به شوق اولین روز کارورزی با استرس شیرینی از خواب بیدار شدم. در مورد شورای مالی پرسیدم که با حوصله توضیح دادند: شورای مالی مدرسه مربوط به هزینه هایی که در مدرسه میشه و متشکل است از مدیر مدرسه، نماینده شورای معلمان وانجمن اولیا مربیان هست. تغییر وضعیت مدارس در سال تحصیلی جدید مطابق با اطلاعیههای ستاد ملی مبارزه با کرونا در مورد هر منطقه صورت میگیرد؛ لذا شورای مدرسه متناسب با شرایط مدارس و دانشآموزان و نوآموزان و با تاکید بر جداول ذکر شده، نحوه تغییر وضعیت و ایفای وظایف و نقشهای جدید را مدیریت خواهد کرد. براساس ضوابط پذیرفتهشدگان رشتههای تحصیلی دوره روزانه آزمون ورودی دورههای کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۸، اعم از اینکه در دانشگاه محل قبولی خود ثبتنام کرده و یا نکرده باشند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل، مجاز به ثبتنام و شرکت در آزمون ورودی دورههای کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ نیستند.

شورای سنجش و پذیرش دانشجو با حضور اعضا در اول آبان ماه برگزار شد و مقرر شد تاثیر سوابق تحصیلی برای کنکور ۹۹ به صورت مثبت اعلام شود. خبر خوش معاون اول قوه قضائیه در مورد حقوق کارکنان، اوایل هفته آینده محقق میشود.

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران درباره طرح ترافیک تهران در ایام نوروز گفت : طرح ترافیک تهران از روز اول تا روز ۱۳ فروردین ماه لغو است و از صبح روز ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ طرح ترافیک در تهران جاری میشود.

این روزنامه در 11 بهمن درستون ثابت خود به نام نقد روز از سازمان برنامه انتقاد کرد که با وجود اعتراف به تورم 40درصدی امسال می خواهد میانگین حقوق کارمندان را در سقف ده درصد تثبیت کند وبه این ترتیب کارمندان را زیر فشار قرار می دهد. بنابراين افراد ترجيح ميدهند پول و سرمايه خود را خارج كرده و به ساير كشورها منتقل كنند. از كشور خارج شده بود؛ اين امر نشان ميدهد كه با وجود اعلام زمان آغاز به مذاكرات پيرامون احياي برجام در تابستان از سوي برخي مقامات مسئول، كشور از نظر سياسي و اقتصادي آمادگي جذب يا نگهداشت سرمايههاي دلاري و ريالي را ندارد.

عمده دليل كاهش سرمايهگذاري در كشور نيز به دليل بحرانهاي ريز و درشت اقتصادي و از همه مهمتر تغييرات نرخ دلار است كه باعث ميشود افراد به جاي سرمايهگذاري در كشور، سرمايههاي خود را خارج كنند. معلم خود محلول ضدعفونی کننده خودرابه اودادتالاکش راپاک کند. فشار خون برای اندازه گیری نیرویی که قلب با آن خون را به اطراف بدن پمپاژ می کند استفاده می شود.

به عنوان مثال به جای استفاده از کلمه «فروش» در ارائه گزارش، از یک آیکون مرتبط به شکل سکه یا اسکناس استفاده کنید. اما خانم معلم اجازه دادکه بچه هاکنجکاوی شان را بکنند و بعد از چند ثانیه به دانش آموزی که ایستاده بود تاشعرحفظی بخواند گفت: ادامه بده. دانش اموزجواب دادکه ببخشیدخانم لباس قبلیم برام تنگ شده بود. یک روزدیگه که به مدرسه رفته بودم یکی ازدانش اموزان باتاخیربه کلاس امد درحالی که لباس فرم نپوشیده بود و ناخن هایش رالاک زده بودوبندکفش هایش باز. یکی ازدانش اموزان گفت خانم هم سالای قبل ازریاضی خوشم نمیومد اماامسال هم اين درس رودوست دارم هم تمرين هاشوبهترحل میکنم.

۷ عضو اصلی دارد و پنج عضو علی البدل بر اساس تعداد دانشآموزان هم هر ۵۰ دانش آموز سه تا عضو اصلی نیاز دارد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم اظهار داشت: بر اساس تصمیمات کمیته اقدام ارزی و با هدف تسریع و تسهیل در ایفای تعهدات ارزی، مهلت ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان سال ۹۸ تا پایان مرداد ماه تمدید شد. در وقت اذان کلاس را قطع میکرد و بعد از نماز کاری را شروع میکرد و با این رفتارشان نمازرا در نظر بچه ها مهم جلوه می دادند وبه نماز دعوت می کرد.

از کلیه پذیرفته شدگان دعوت میگردد ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده ذیل و قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه محل قبولی، برای کسب اطلاعات بیشتر و دقیقتر درخصوص تاریخ، نحوه و مدارک لازم، ابتدا برای ثبتنام به پایگاه اطلاعرسانی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند، در صورتی که دانشگاهها و موسسات محل قبولی داوطلبان، تاریخ مشخصی را برای ثبتنام ارائه نکرده باشند، میبایست در یکی از روزهای یکشنبه مورخ 98/06/24 و یا دوشنبه مورخ 98/06/25 برای ثبتنام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند. داوطلبانی که دارای مغایرت معدل میباشند میبایست وضعیت نهایی خود را تا پایان آبان ماه از دانشگاه محل قبولی پیگیری نموده و از مراجعه به این سازمان جداً خودداری نمایند.

سیستم صوتی و زنگ در بالای در دفتر خود نمایی می کرد. اصلاح اطلاعات و مشخصات همکاران و دانشآموزان مدرسه در سناد برای تشکیل کلاسها در بستر شاد. ولی متاسفانه بچه ها به علت ویروس کرونا از تشکیل صف محرومند. وقتی که مدیر با ایشون صحبت میکردند فهمیدم که همون معلمی هستم به ویروس کرونا مبتلا شده بودند..

به صحبتهای معلمانی که در مورد مشکلات تدریس مجازی و بیماری کرونا گوش دادم. دادههای مورد نظر را در نمودار برجسته کنید. فضای کلاس با ٩ صندلی که بعضی هاسالم وبعضی ها دسته هایشان روی انهایادگاری حک شده بود، در ردیف های سه تایی پر شده بود.کلاس بوسیله دوشوفاژگرم میشودکه یکی در کنار معلم و دیگری درپایین پنجره ای کولر درپشتش قرارداشت نصب شده بودند. خانم رخشانی گفتند در بین صحبت ها به بعضی هاشون اشاره کردم اما چشم بازم میگم.

گفت من به خوبی بقیه نمیتونم صحبت کنم به وظیفه هام اشاره میکنم و خودت اوناروکنارهم بچین. درمیان خنده ها روکردم به خانم شهمرادزاده وگفتم نوبت خودتونه که صحبت کنین.

به مدیر( خانم رخشانی) گفتم من امروز باید گزارش ساختار اداری بنویسم شما باید لطف کنید و به سوالات من پاسخ بدین ومن روراهنمایی کنین. اگر به محل جدید نقل مکان کنید و آدرس شما تغییر کند ازم است گذرنامه تان را تعویض کنید. ۴- اگر بخشنامه در زمینه پرورش یا تربیت بدنی و مشاوره بیاد بنده باید پاسخگو باشم. در بین معلم هایی که نشسته بودند چهره یکی از آنها برایم جدید بود که با ماسک دولایه و دستکش، با کاغذ رنگی در حال درست کردن گل برای تابلو اعلانات پرورشی بود. یکی از نکاتی دیگری که در ثبت دفاتر قانونی باید رعایت شود اینکه صفحه سفیدی بین صفحههای پر شده وجود نداشته باشد و در نهایت اینکه در مانده گیری حسابها دقت شود و بستانکار شدن حسابهای بانکی ممکن است به علت عدم رعایت تقدم و تاخر ثبت حسابها در دفاتر رخ دهد که این امر باعث رد دفاتر شده و محاسبه مالیات را مشکل میکند و حتی ممکن است باعث علی الراس شدن شرکت و جریمه مالیاتی گردد.

در ذهنم سریع اجزای پازل به هم ریخته را کنار هم چیدم جور کردم،که چون معلم کلاس سوم مدتی بیمار شده بود معلم جدید برای این کلاس آمد و معلم سابق کلاس سوم الان به عنوان معاون پرورشی مدرسه مشغول به کارند. یکی از دانشآموزان به نام مژده کنار تخته ایستاده بودو شعر حفظی ای مادر عزیزرا میخواند. تردد خودروی ساکنان محدوده طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح از ساعت ۱۳ آزاد خواهد بود و تردد آنها برای بازگشت رایگان است.