آخرین اخبار از حداقل دستمزد سال 99 – تجارتنیوز

سردبیر باید در قضاوت­های خود، از اصول محرمانه بودن پیروی کند. نويسنده مسئول باید پس از دريافت نظرات داوران، نظر داور تطبیق و نظرات ویراستاری، موارد اصلاح شده را در فايل مقاله داوری شده، رنگی (هایلایت) و زیر خطدار کند و ظرف مدت ده روزه به همراه یک نامه در توضیح اصلاحات انجام شده از طریق سامانه به دبیرخانه مجله ارسال کند.

در ادامه این مقاله از اهمیت گزارش نویسی صحبت میکنیم و گامهای اولیه ساخت گزارش حرفهای با پاورپوینت را بررسی خواهیم کرد. کارشناسان مجله دست نوشته های ارسالی نویسندگان را دوبار (یک بار در زمان ارسال اولیه و بار دیگر پیش از چاب) با استفاده از نرم افزارهای تشخیص سرقت ادبی مانند iThenticate برای سرقت ادبی و کپی برداری بررسی می کنند. یاسر رهبردین روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در دی ماه امسال بیش از ۴۶ میلی متر بارش در آذربایجان غربی ثبت شد در حالی که این رقم در دی سال گذشته ۲۳ میلی متر بود. اگر مدارس کار کرد اجتماعی کردن افراد را به درستی انجام ندهند ، افرادی به جامعه تحویل می دهند که نه تنها یک شهروند وظیفه شناس برای جامعه نخواهد بود بلکه به وظائف خود در آینده به عنوان پدر و مادر آگاه نیست و موجبات نابسامانی اجتماعی را فراهم می سازد ما در این گزارشات تخصصی سعی می نماییم این رسالت آموزش و پرورش را بخوبی پوشش دهیم.

پیش از این نمایندگان کارفرمایان در شورای عالی کار نسبت به تشکیل جلسه شورای عالی کار واکنش نشان داده و هرگونه افزایش مجدد حقوق و دستمزد کارگران در شرایط حاضر اقتصاد را به صلاح ندانسته بودند. در پاراگرف بعدی، موارد کاربرد عملی و قابليت تعميمپذيری نتايج، نقاط قوت و محدودیت های پژوهش، پیشنهاد یا توصیه برای تحقیقات آتی، و در مجموع ارايه آنچه که در نتیجه انجام اين تحقيق به علم اضافه شده است به­طور خلاصه شرح داده می شود. روزنامه حامی دولت روحانی اعتراف کرد که فقط در 6 ماهه پایانی آن دولت، 6 میلیارد دلار فرار سرمایه از کشور رخ داده است. امیدوارم با اتکا به سرمایه غنی اجتماعی شبکه علمی ایجاد شده حول محور مجله مدیریت اطلاعات بتوانیم با توان روز افزون به سمت هدف بینالمللی شدن در فاصله دو سال آینده به طور جدی حرکت کنیم.

فرآیند و مدت زمان لازم برای داوری مقالات در مجله بسته به همکاری به موقع داوران محترم، سی الی حداکثر شصت روز بطول می انجامد. به گزارش ایرنا، علی فرخزاد روز شنبه در حاشیه جلسه کمیسیون اجرایی مدیریت ایمنی حمل و نقل استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: البته هنوز تلفات جاده ای درون شهری و برون شهری در استان قزوین وجود دارد و باید نسبت به کاهش آنها بازهم اقدامات دیگری انجام شود. در این مجله، داوران و نویسندگان به صورت داوری پنهان دوطرفه (double-blinded refereeing) با یکدیگر ارتباط دارند. تمام نویسندگان باید کد ارکید خود را به همراه مقاله در سایت مجله، ثبت کنند.

نتیجه­ گیری: مقاله بايد با يک نتيجه گيری روشن و مختصر در ارتباط با سووال یا اهداف پژوهش، به طوری که از حد نتايج مطالعه فراتر نرود، خاتمه يابد. آنچه که مهم است ارسال به موقع این مدارک بوده که میتواند از جرایم متعاقب ارسال با تاخیر جلوگیری کند. از اظهارات فراتر از آنچه نتایج میتوانند تأئید کنند، بپرهیزید. مشکل چیست، آنچه که تاکنون در این باره شناخته شده است و دلایل اهمیت موضوع، سؤوالات بدون پاسخی که اين تحقيق به آن پاسخ میگويد و شرح اين که چگونه نتايج اين تحقيق میتواند به رفع ابهامات کمک کند. بحث : در این بخش چگونگی ارتباط یافته های این مطالعه با یافته­های سایر پژوهش ها و نظریه های موجود بیان می­گردد؛ پاراگراف اول می بایست با پاسخ به سوال اصلی پژوهش شروع شده و مهمترین یافته مطالعه را بیان نماید.

جهت بحث و اظهار نظر درباره یک موضوع خاص در نظر گرفته شده است که اگر اصل مقاله به زبان فارسی باشد فقط خلاصه مقاله انگلیسی ضروری است. چاپ ترجمه مقاله در مجلات خارجی، منوط به اجازه کتبی سردبیر است.. درج هزاران شماره از صدها عنوان مجله تخصصی در قالب موضوعات گوناگون این پایگاه را به یکی از مهمترین بانکهای اطلاعات مجلات در زمینه علوم اسلامی و علوم انسانی تبدیل کرده است.

مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان بصورت فصلنامه در پاییز 1375 فعالیت خود را آغاز کرد و در زمستان 1377 با کسب مجوز چاپ و نشر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (به شماره 1197/124-1377/11/21) جنبه رسمی به خود گرفت. مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان قابل شناسایی توسط برنامه های قدرتمند در زمینه جستجوی جامع در اینترنت Spider Softwares می باشد. محمد تقی معاون اداری مالی وزارت علوم درباره افزایش حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه سال ۹۹ گفت: حقوق اعضای هیئت علمی در بودجه ۹۹ افزایشی نداشته و همانند سال ۹۸ اعمال میشود. تشکر و قدردانی: در اين بخش نويسندگان میتوانند از تامين کنندگان نيازهای مالی و امکانات تحقیق و يا افراد ديگری که در انجام تحقيق کمک یا مشارکت نمودهاند، تشکر و قدردانی نمايند.

بخش اول مختص ارائه اطلاعات دقیق و جامع از مجموعه ای می باشد که کارآموزی در آن انجام شده است. درج وابستگی نويسنده مسؤول با ذكر شماره تماس، نمابر و نشاني پست الكترونيك جهت تماس، به زبان فارسي در صفحه اول و ذيل چكيده انگليسي مقاله لازم است.

مجله تاریخ پزشکی از پذیرش هرگونه تغییر در اسامی یا ترتیب آنها یا افزودن یا حذف اسامی پس از ارسال مقاله معذور است. مردی فرانسوی که به «آدمخوار پیرنه» معروف شده است پس از فرار از بیمارستان محل نگهداری خود به یک نفر در شهر تولوز حمله کرد. گزارش یافته های پژوهش به زبان گذشته صورت گرفته و از مقایسه و تفسیر یافته ها در این بخش خودداری گردد. بازدیدهای میدانی از پروژه های تحت نظارت اعضای سازمان در چند سال گذشته و بررسی و کارشناسی نتایج حاصل از آن، بیانگر ضرورت ارتقای بیش از پیش کیفیت گزارش نویسی توسط مهندسان ناظر بوده است. مقالات ارسالی به مجله تاریخ پزشکی با روش داوری همتراز خوانی ارزیابی میشوند؛ الگوی آن، نظام سردبیر به همراه دو داور است.

ملاحظات اخلاقی: در این بخش، در مقالات پژوهشی می­بایست کد کمیته اخلاق و ملاحظات اخلاقی رعایت شده ، درج گردد. با توجه به بخشنامه کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور ، مجلات مجاز به انتشار مقالات کارآزمایی بالینی بدون کد ثبت و کد اخلاق در پژوهش نیستند.

از جمله ویژگیهای مهم این پایگاه، ارائه مجلات دارای رتبه علمی – پژوهشی و علمی – ترویجی در زمینه علوم انسانی است. مجله علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، منتشر کننده مقالات مرتبط با حوزه های مختلف علوم پایه پزشکی و بالینی از قبیل: بیوشیمی، مهندسی ژنتیک، زیست شناسی سلولی و مولکولی، پزشکی مولکولی، زیست فناوری و نانوتکنولوژی پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی و انگل شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی، بافت شناسی، آموزش پزشکی، پزشکی اجتماعی، اخلاق و سیاست گذاری حوزه سلامت و حوزه های تخصصی علوم بالینی پزشکی نظیر مراقبت های بحرانی، طب بلایا، تروما، بیماری های محیطی، سم شناسی و پزشکی قانونی، اورژانس اطفال، اورژانس پیش بیمارستانی، پرستاری اورژانس، بیماری های عفونی و علوم دارویی و سایر موضوعات مرتبط می باشد.

1- اين مقالات برای ارايه آخرين يافتههای علمی درباره يک موضوع خاص تنظیم شده باشد. مقالات مروری برای ارائه آخرين يافته ها درباره يک موضوع خاص مطرح می شود. این نوع مقالات مرور مقالات و بررسی های نظری را در بر می گیرد. اخبار داغ یکی از اپلیکیشن های خبری بسیار پرطرفدار است. سردار علی مویدی، دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالاو ارز در برنامه گفت و گوی ویژه خبری بیان کرد: سامانههای نظارتی کاملا آماده هستند، بعضی از دستگاهها گفتمان و تبادل اطلاعات را یاد نگرفتند، حدود ۷۲ درصد از دستگاهها همکاری لازم برای اتصال به سامانه ها از جمله سامانه جامع تجارت را می کنند.

ارزش صادرات در 9 ماهه نخست سال 99 همانگونه که در سطور بالاتر گفته شد حدود 25 میلیارد دلار بوده است. زمان هر جلسه آموزش غیر حضوری در فضای مجازی در دوره متوسطه ۳۵ دقیقه است. اجراي برنامه هاي آموزشي – پرورشي مصوب تدريس به موقع كليه مواد برنامه طبق جدول ساعات كار هفتگي و با زمان بندي سالانه و اهتمام در بهبود كيفيت آموزشي از طريق بكارگرفتن شيوه ها و روشهاي جديد تدريس با استفاده از وسايل كمك آموزشي و تهيه طرح درس.