آنچه باید در مورد بک لینک های pbn بدانید

ایجاد بک لینک قوی شامل چندین مرحله است. برخی از کارشناسان سئو نیز از PBN های ترکیبی با وبلاگ نویسی مهمان و روش های دیگر استفاده می کنند. با این حال باید ببینیم کدام یک از این روش ها توسط گوگل تحریم می شود و کدام مورد قابل قبول است.

لینک PBN چیست؟

مخفف Private Blog Network است. از آنجایی که لینک های خارجی برای سئو مهم هستند، برخی افراد میانبری برای دریافت بک لینک های با کیفیت پیدا کرده اند.

دامنه هایی که اعتبار خوبی کسب کرده اند منقضی شده اند و مدیر سایت علاقه ای به ادامه استفاده از آنها به عنوان منبع بک لینک ندارد. بنابراین سایت هایی با اعتبار خوب داشتند که خودشان مدیریت می کردند و به راحتی می توانستند هر از چند گاهی مطالب مرتبط با سایت خود را منتشر کنند و بک لینک بگیرند.

شبکه PBN از ساخت لینک سود می برد

سبقت گرفتن از وبلاگ ها یا سایت ها مربوط به ساخت لینک است که مربوط به سئو است. از آنجایی که یک سایت بک لینک های بیشتری از وب سایت های دیگر دریافت می کند، گوگل این پیام را دریافت می کند که این سایت آنقدر مفید و جذاب است که سایت های دیگر به آن لینک می دهند.در نتیجه، گوگل سایت را بالاتر در لیست نتایج قرار می دهد. با این حال، چرا سئو گاهی اوقات این روش را نسبت به سایر تکنیک های لینک بیلدینگ انتخاب می کند؟ ایجاد پیوندهای PBN چندین مزیت دارد.

کنترل دقیق منابع پیوندها برای پیوند

شبکه های PBN همه وب سایت ها را تحت کنترل شما قرار می دهند. در نتیجه توانایی حذف بک لینک های بی ارزش تر یا ایجاد لینک در هر صفحه ای که می خواهید خواهد بود.

استفاده از دامنه های معتبر و منتشر شده

شما می توانید با استفاده از روش خرید بک لینک PBN به راحتی و بدون زحمت بک لینک های ارزشمندی را برای سایت خود به دست آورید، نه اینکه برای دریافت بک لینک از دامنه های معتبر کار زیادی انجام دهید.

موقت اما موثر

ساخت PBN به منظور افزایش فروش در فصول خاص یا شرایطی است که باید فروش خود را افزایش دهید. همانطور که در این مورد، سایت ها برای افزایش رتبه خود کلمات کلیدی کوتاه مدت را برای مدت کوتاهی هدف قرار می دهند، زیرا سود سریع در اولویت است. ایجاد یک شبکه PBN تمیز در این مدت زمان کوتاه مطمئناً در دراز مدت به نفع شما خواهد بود.

در شبکه های PBN، یک سری معایب برای لینک سازی وجود دارد

اگر از شبکه وبلاگی استفاده می کنید، برای مدت کوتاهی ترافیک فوق العاده ای دریافت خواهید کرد.با این حال، اگر توسط گوگل به رسمیت شناخته شود، ممکن است هرگز موفق نشود.

پنالتی گوگل

معمولا، بازاریابان به مدیران سایت قول افزایش ناگهانی ترافیک و رتبه را می دهند، which of course will come true; But if you are a little aware, مشخص خواهد شد که همه اینها موقتی است و در نهایت الگوریتم پنگوئن گوگل، که وظیفه نظارت بر بک لینک ها را بر عهده دارد، رتبه بندی سایت ها و شناسایی سایت های اسپم، متوجه تخلف خواهد شد. روش های سئو کلاه سیاه از بک لینک های PBN استفاده می کنند. اگر گوگل تشخیص دهد که شما از این روش استفاده کرده اید، یا شما را از صفحات نتایج جستجو حذف می کند یا برای اعمال شما جریمه ای در نظر می گیرد.

فرآیند ساخت بک لینک های قدرتمند PBN زمان زیادی می برد

اگر می خواهید از جریمه گوگل جلوگیری کنید، لازم است اقدام کنید.برای جلوگیری از جریمه گوگل، پس باید زمان زیادی را صرف نظارت و خرید دامنه های رایگان کنید. به روز رسانی صفحات سایت قدیمی، رفع خطاها و مشکلات، ثبت اطلاعات تماس و لوگو، ایجاد محتوای انحصاری، و لینک های داخلی ایجاد کنید تا گوگل متوجه نشود که شما در حال ساخت شبکه هستید. با تمام این اقدامات توجه شما از سایت اصلی منحرف می شود، بنابراین باید زمان زیادی را به آنها اختصاص دهید. PBN یک سرمایه گذاری بلند مدت است، بنابراین باید آن را جدی بگیرید.

هزینه بالایی با ساخت و نگهداری بک لینک PBN مرتبط است

فعالیت های خرید دامنه، میزبانی، IP های اختصاصی، مدیریت سایت ها، تقویت لینک های خارجی و به روز رسانی محتوا، همگی زمان بر هستند و هزینه بالایی دارند.زمان و پول می خواهد؛بنابراین، قبل از شروع، در نظر بگیرید که آیا منابع مالی کافی برای ساخت هر مرحله از شبکه خود دارید یا خیر.

آیا تفاوتی بین انواع لینک بیلدینگ PBN وجود دارد؟

بر اساس نحوه اتصال شبکه PBN به یکدیگر از طریق بک لینک و تعداد سایت های اصلی می توان شبکه های مختلفی ساخت. در یک منبع زبرخی 250 نوع ذکر شده است. مهمترین عامل نحوه اتصال سایت ها در شبکه است.

0 دیدگاه دربارهٔ «آنچه باید در مورد بک لینک های pbn بدانید»

دیدگاهتان را بنویسید