احیای برجام قیمت کدام خودروها را نصف میکند؟

چرا که با تورم موجود و شرایط تولید خودرو در ایران قیمت آن از یک حد مشخصی ارزان تر تمام نمی شود اما هنگام اعلام خبر احیای برجام ما حتما شرایط هیجانی در بازار را تجربه خواهیم کرد و ممکن است که دلار به طور موقت روند نزولی به خود بگیرد اما این روند برای طولانی مدت ادامه دار نخواهد بود و حتما قیمت دلار به روند صعودی خود بر می گردد. به عقیده آنها، این اعلامیه ها بی اساس ایراد نشده اند.دنی ودا یکی از کاربران نوشت: ” او رهبری است که قاطعانه از منافع کشور خود دفاع میکند. در فرانسه باید فقط در آرزوی چنین چیزی بود”.عمر ترکول نوشت: “پوتین، روسیه ویران را دوباره احیا کرد. او در رابطه با کشورهای دیگر با احتیاط رفتار کرده و در عین حال با قاطعیت تمام از منافع کشور خود دفاع می کند”.کاربران دیگر ابراز امیدواری کردند که جو بایدن هشدار روسیه “درباره پاسخ های متقابل و اقدامات نظامی -فنی” در رابطه با عملیات آمریکا و ناتو را جدی بگیرد.یولانتا نوشت:” ناتو می خواهد با قلقلک دادن خرس روسی خودش را سرحال بیاورد و خط قرمز را نقض می کند، اما پیامد آن وحشتناک خواهد بود”.کاربر دیگری به نام لاتود نوشت:” من پوتین را یک سیاستمدار بزرگ میدانم که توانست مقام ابرقدرتی را به روسیه بازگرداند و آن را بازیگر کلیدی در صحنه جهانی بکند. فکر میکنم این پیام حذف شود، زیرا با عقیده سردبیران فیگارو جوردرنمی آید”.گفتنی است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا شب 31 دسامبر 2021 گفتگوی تلفنی داشتند.

این درحالیست که او طبق توصیه پزشکی برنامه سفرش به ایرلند شمالی را لغو کرد تا چند روزی را پس از ملاقات ها و برنامههای شلوغ کاری استراحت کند. در دوران نوجوانی ولادیمیر در ایستگاه رادیویی مدرسه به فعالیت پرداخت و چندبار همراه با گروه معروف بیتلز (Beatles) و دیگر گروه های راک غربی برنامه اجرا کرد. پس اگر قصد خرید چینی الیزابت را دارید توصیه می کنم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید . پلَتون آنتونیو (Platon Antoniou)، عکاسی که عکس پوتین به عنوان مرد سال ۲۰۰۷ مجله تایم (Time Magazine) را گرفته بود، می گوید: ” پوتین در میان گروه بیتلز ، پُل مک کارتنی (Paul McCartney) را بیشتر از همه دوست داشت و آهنگ مورد علاقه وی نیز آهنگ “دیروز” (Yesterday) بود”. پوتین خود در مورد این فیلم تلویزیونی می گوید: “چیزی که مرا متعجب کرد این است که چطور یک شخص تنها می تواند به موفقیت هایی دست یابد که یک ارتش کامل از رسیدن به آن ها عاجز است”. در یک ارتباط زنده تلویزیونی از مسکو در این باره اظهار کرد: امروز رئیس جمهور ایران با ولادیمیر پوتین به رغم شرایط سخت کرونایی که در روسیه حاکم است و متأسفانه فقط حدود ۷۰۰ نفر از مردم این کشور در روز جاری به دلیل ابتلای به کرونا فوت شدهاند با رعایت پروتکلهای بهداشتی و مجموعه محدودیتهایی که وجود داشت، بیش از سه ساعت با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

در دستورکار است. البته با توجه به پاندمی کرونا در جهان و روسیه دو طرف در تلاش هستند با رعایت کلیه پروتکلها و در حداکثر امکان برای انجام دیدارها انجام شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی بهادری جهرمی در نشست رسانهای با خبرنگاران، در پاسخ به سؤالی درباره سفر آقای رئیسی به روسیه گفت: رئیس جمهور به دعوت آقای پوتین (رئیس جمهور روسیه) سفری به مسکو خواهند داشت. سرگئی آلاکساشنکو (Sergey Alaksashenko)، معاون وزیر دارایی و نایب رئیس اول بانک مرکزی (Central Bank) روسیه اعتقاد دارد که سیاست خارجی پوتین از ورزش جودو نشأت گرفته است و می توان ردی از این ورزش را در بسیاری از سیاست های او دید. حجت اسلام والمسلمین حسن روحانی روز شنبه در دیدار با اعضای شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ضمن تبریک سالروز حساب ۱۰۰ حضرت امام(ره) و شروع فعالیت این بنیاد افزود: بنیاد مسکن در طول تاریخ فعالیتش موفقیت های خوبی در زمینه بازسازی، بهسازی و ساماندهی مسکن های روستایی و طرح های هادی داشته است. گروهی از اعضای احزاب دموکرات شهر سنت پترزبورگ بر این باور بودند که ولادیمیر پوتین توسط کا گ ب وارد شهرداری شده است اما هیچ مدرکی در اثبات ادعای خود ارائه ندادند.

او پیشنهاد کار در دفتر خود را به پوتین ارائه داد اما پوتین درخواست وی را رد کرد. ایالات متحده آمریکا و متحدانش با استناد به اصل ناتو مبنی بر اینکه عضویت برای هر کشور واجد شرایطی آزاد است، از ارائه تضمینی که پوتین میخواهد خودداری کردهاند. در بخش سیاست خارجی، جو بایدن خواهان از سرگیری روابط ایران و آمریکا بوده و با تغییر رژیم مخالف است. ناگهان زندگی پوتین تغییر کرد، در سال ۱۹۸۵ میلادی کا گ ب (KGB) (آژانس جاسوسی شوروی سابق) وی را به شهر درسدن (Dresden) در آلمان شرقی فرستاد و در آن جا با نام مستعار “آقای آداموف” (Mr. در سال ۱۹۹۱ میلادی پوتین به طور رسمی از کا گ ب استعفا داد. آنها در ۲۵ اکتبر ۲۰۰۹ در نیویورک ازدواج کردند.در ۱۳ اوت ۲۰۱۰ برخی مطبوعات گزارش دادند که ماس و آرمیسن تا قبل از پایان همان سال از هم جدا شدند. اگر حکومتی برای فتح سرزمینی لشکر کشید و تا مرزهای آن سرزمین رفت و سپس عقب نشست و در این رفتوآمد چیزهای زیادی را هم از دست داد، آیا میتواند به جانشینان خود که برای فتح همان سرزمین لشکر کشیدهاند، بگوید «این همان جایی است که ما میخواستیم بگیریم و نشد!