از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

در این نسخهی PHP از زبان perl هم استفاده میشد. این روزها نیز به تازگی شاهد پرده برداری از اپلیکیشن جدید گوگل، یعنی گوگل اپ میکر بودهایم. به امید آنکه شاهد پیشرفت چشم گیر کارایی این اپ نیز باشیم. فروشگاه قالب وردپرس توس وب همواره در مسیر خود همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته است و با به روز رسانی اطلاعات خود در توسعه و پیشرفت فعالیت های مشتریان نیز نقش به سزایی داشته است. با این کار به صورت خودکار به صفحه تنظیمات طرح هدایت می شوید. البته باید در نظر داشته باشید که این یک پلت فرم بسیار حرفهای به حساب میآید و کار با آن شاید برای افراد مبتدی به سادگی پلت فرمهای قبلی نباشد و نیاز به اندکی دانش کدنویسی دارد.

گوگل بزرگترین کسب و کار اینترنتی در تمام جهان محسوب میشود که برای افزایش تعداد طرفداران خود، ابزارهای زیادی را روانه بازار میکند. PHP یک چارچوب منبعباز است، به این معنی که رایگان و مفید است و توسط اسناد زیادی پشتیبانی میشود. لازم است توجه کنیم که توابع نوع void دارای خروجی نیستند پس نمیتوان Union type را برای آنها به کار برد. بد نیست بدانید که علاوه بر پلتفرمهای مبتنی بر وب که به شما در راستای طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل بدون دانش کدنویسی کمک میکنند، برخی از قالبهای وردپرسی، اپلیکیشنهای آمادهای دارند که میتوانید بر اساس نوع فعالیت وبسایت خود، از آنها استفاده کنید.

اما بد نیست بدانید که اینها تنها قسمتی از دریای گسترده پلت فرمهای مخصوص این کار هستند. جالب است بدانید طی چند سال اخیر به خاطر گسترش کاربرد و استفاده از اپلیکیشنهای تلفن همراه، پلتفرمهای متنوعی از شرکتهای مختلف ارائه شدهاند که به شما اجازه ساخت اپلیکیشن موبایل بدون کد نویسی را میدهند. جالب است بدانید که در این اپلیکیشن شما میتوانید تنها با درگ اند دراپ، اکثر مراحل کار خود را پشت سر بگذارید! ورک اکسپرس را میتوان به جرات بهترین و قویترین پلت فرم ساخت اپلیکیشن موبایل بدون کد نویسی دانست که در سطح جهانی شهرت بسیار زیادی پیدا کرده است.

اوت سیستم پلت فرم یکی از معروفترین و جذابترین پلت فرمهای طراحی اپلیکیشن بدون کدنویسی محسوب میشود که توانسته به خاطر رابط کاربری گرافیکی و ساده خود، طرفداران زیادی را در سطح جهانی به دست آورد. توجه داشته باشید. سایت های فلش برای افراد و گروه ها و یا شرکت ها و سازمان هایی که نیازی به تبلیغات ندارند و برای عموم مردم شناخته شده هستند مانند خوانندگان، سیاستمداران، بازیگران و گروه های موسیقی، هتل های معروف، مقاصد مسافرتی مناسب هستند.

این شخص همیشه به برنامه نویسی در مرحله اول به دید یک تفریح شیرین و لذت بخش نگاه میکند تا اینکه صرفا از آن به عنوان شغلی برای کسب درآمد و گذران زندگی یاد کند. درواقع بهروزرسانیهای نظمی که توسط وردپرس انجام میشوند بهشدت از میزان آسیبپذیری سایت شما مقابل هکرها کم میکند. در این مقاله قصد داریم در مورد یک بستر جذاب طراحی سایت به نام CMS صحبت کنیم که بدون دانش فنی و برنامه نویس شما را به یک طراح سایت تبدیل میکند و میتوانید محتوای مورد نظرتان را به راحتی و باکیفیت قابل قبولی در سایتتان منتشر کنید.

پس اگر میخواهید امکانی به وب سایتتان اضافه کنید اصلا نگران نباشید چراکه این سیستمهای مدیریت محتوای امروزی کاملا دست شما را باز گذاشتهاند. پس با ما همراه شوید تا شما را با انواع پلت فرمهای جدید برای ساخت اپلیکیشن بدون کد نویسی آشنا کنیم و بتوانید اولین اپلیکیشن خود را به خوبی طراحی کرده و از آن لذت ببرید. خوشبختانه اکثر تمهای وردپرس با کیفیت موجود در فروشگاههای معتبر وردپرس، به طور پیش فرض پاسخگو هستند و از این نظر نگرانی وجود ندارد.

اکثر CMS ها در نسخه های مختلف و با قابلیت های متفاوت به بازار عرضه می شوند. وردپرس با زبان های برنامه نویسی مختلف از جمله PHP توسعه داده شده است. به همین خاطر قصد داریم تا در این قسمت به صورت تیتر وار شما را با چند نمونه دیگر از پلتفرمهای مخصوص طراحی اپلیکیشن بدون کدنویسی آشنا کنیم. به همین خاطر در این مقاله آموزش طراحی اپلیکیشن بدون کدنویسی ، قصد داریم تا این پلتفرمها را به شما معرفی کنیم. کاتا توسط جامعه CODEWARS ساخته شده است تا به تقویت مهارتهای مختلف شما کمک کند.

فیلد به شما این امکان را میدهد تا از امکانات مختلف تلفن همراه، همانند مکان یاب، دوربین، بلوتوث یا تماس تلفنی استفاده کنید و یک اپلیکیشن تماما آنلاین را طراحی نمایید. با وجود آنکه کمتر کسی نام وب فلو را در میان پلتفرمهای مخصوص طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل بدون کد نویسی شنیده است، اما این اپلیکیشن یکی از پرکاربردترین و به روزترین پلتفرمها در این زمینه محسوب میشود. پلت فرم Field Squared یکی دیگر از پلت فرمهای قدرتمند مبتنی بر وب است که نیازی به نصب ندارد و شما میتوانید با دسترسی به اینترنت، از این پلت فرم عالی برای طراحی اپلیکیشن بدون کدنویسی به راحتی استفاده کنید.