ایلان ماسک کیست { بیوگرافی کامل + زندگی شخصی + دوج کوین و تسلا }

ایلان ماسک ظاهرا هیچ ترسی از ایده های جدید و تلاش برای رسیدن به آنها ندارد. نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که دورکاری گسترده این برند، باعث شد تا هزینه های گوگل به مراتب کاهش پیدا کند. باید به خاطر داشته باشید که سطح بهرهوری شما یک شبه از صفر به 100 نمیرسد. ما میتوانیم در تمام طول روز بحث کنیم که آیا تسلا باید در نرمافزار FSD خود برنامهریزی کند. این کارآفرین مشتاق در روز پنجشنبه گفت که تا سال آینده نمونه اولیه یک ربات انسان نمای تسلا با نام “تسلا بات” را در اختیار خواهد داشت. در این بین جف بزوس تا اوایل سال 2021، برای چهارمین سال متوالی با 177 میلیارد دلار ثروت، ثروتمندترین فرد جهان شده بود اما در لیست به روز شده ی این مجله، ایلان ماسک توانسته جایگاه اول را به خود اختصاص دهد.

  • ثروت: ۶۰ میلیارد دلار
  • شغل: بنیانگذار بنیاد بیل و ملیندا گیتس
  • شغل: مدیر عامل و بنیانگذار آمازون
  • منبع درآمد: کمپانی مایکروسافت
  • ارزش خالص دارایی: 124.5 میلیارد دلار
  • محل اقامت: شنژن

با این حال نوسانات سهام، در نهایت جایگاه وی را به رتبه سوم کاهش داد. بیل گیتس رکورددار بیشترین حضور به عنوان ثروتمندترین فرد جهان محسوب می شود و اگرچه چند سالی است که از سمت خود کنار رفته، با این حال همچنان در بالاترین رده ها قرار دارد. روبات تسلا از تراشهها و حسگرهایی استفاده میکند که در خودرانهای این شرکت استفاده میشوند. برای مثال آلودگی صوتی آن در حال حاضر به قدری است که نمیتوان آن را در نزدیکی مناطق مسکونی استفاده کرد. هایپرلوپ یک سیستم حمل و نقل با سرعت بالا و با استفاده از انرژی خورشید است که توسط موتورهای القایی خطی هدایت میشود و مسافران را میتواند با سرعت بسیار زیاد جا به جا کند. وی به دنیا آمده است که جهان را بجای زیباتر و راحت تری برای زندگی تبدیل کند و درس های بسیار زیادی برای شما دارد و به شما تعلیم می دهد که چه طور می توان زندگی خود را از صفر به همه جا برسانید.

البته کارهای این شرکت به این جا ختم نمیشود، این شرکت برای خودروهای تسلا ایستگاههای سوپر شارژ را فراهم میکند که باعث میشود تسلا مبلغ زیادی را صرف کند. میشود. برنامهی دیگر این زوج خیرخواه ایجاد حساب بانکی از طریق تلفن همراه برای بیش از ۲ میلیارد نفر فرد بزرگسال و بالغ در دنیاست که فاقد حساب بانکی هستند.اقدام مهم دیگر بیل گیتس، سرمایهگذاری در مؤسسهی جف بزوس است. او همچنین نائبرئیس بخش توسعهٔ کسب و کار و فروش در این شرکت بود و توانست بازده مالی وبگاه نتاسکیپ را در عرض ۱۸ ماه از ۸۸ میلیون دلار در سال به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در سال برساند. اخیراً وام 400 میلیون دلاری که از مالیات مردم تهیهشده بود را پس داد و گفت: “میخواهم از وزارت انرژی و اعضای کنگره تشکر کنم که برای ایجاد برنامه ATVM زحمت زیادی کشیدند. بهویژه از مردم آمریکا تشکر میکنم با پرداخت مالیات این مبلغ را فراهم کردند.” رهبران با راه رفتن بر پشت دیگران پول درمیآورند.

۷- نفر بعدی پل مریج است.وی ۶۵ سال سن دارد و مخترع و مالک هات پاکتس است.ثروت وی ۶۰۰ میلیون دلار برآورد شده است. ۵-جایگاه بعدی فهرست در اختیار امید کردستانی است.وی ۴۸ سال سن دارد و نایبرئیس ارشد بخش فروش و عملکرد جهانی شرکت گوگل است. حال که چند روزی بیشتر به پایان سال میلادی نمانده است و شمع وجود سال 2021 رو به خاموشی نهاده است بر آن شدیم تا لیستی از ثروتمندترین های سال 2021 را به نقل از این مجله، برایتان به رشته تحریر درآوریم. با این حال برند اصلی وی در زمینه های متنوعی سرمایه گذاری کرده و فعالیت دارد.

با این حال برای آنکه جزوی از سه نفر اصلی شود، نیاز به منبع درآمد جدید و یا رشدی چشمگیر در حوزه کاری خود خواهد داشت. با این حال با رشد فوق العاده ارزش این دو برند، ایلان ماسک اکنون به جدی ترین رقیب جف بزوس برای عنوان نخست فهرست فوربس تبدیل شده است. او از طریق ساخت خودروهای الکتریکی تسلا در حال تلاش برای متحول کردن صنعت حمل و نقل بر روی کره زمین است و در حوزه ی فضا نیز از طریق ساخت موشک اسپیس ایکس دست به تغییر و تحول زده است. در این رابطه به نظر نمی رسد در فهرست سال آینده، جایگاه او تغییر خاصی پیدا کند. از دیگر موسسان گوگل نیز دلایل مشابه مورد قبل برای کسب این جایگاه دارد.

جدای از همهگیری بیماری کوید 19، عرضههای آنلاین سریع، افزایش ارزش ارزهای دیجیتال و افزایش سرسام آور قیمت سهام باعث شد تا تعداد میلیادرهای جهان از قبل بیشتر شود و به نوبه خود تعدادی نیز در این آشفته بازار دچار خسران شدند. تا دو سال قبل از موسس تسلا و اسپیس ایکس در فهرستثروتمندترین افراد جهان خبری نبوده است. داوود خلیلی ۴۶ ساله از ثروتمندترین افراد بریتانیا نیز معرفی شده است.

در این رابطه فراموش نکنید که زمزمه هایی مبنی بر استعفای جف بزوس از سمت خود نیز شنیده می شود و برنارد آرنو 72 ساله نیز به روزهای پایانی مدیریت خود نزدیک می شود. هر ساله مجله فوربس اقدام به انتشار لیستی از ترینهای دنیا مینماید، مانند ثروتمندترین ها، پردرآمدترین ها و غیره … هر چند رونالد وین، سومین بنیانگذار اپل که کمتر هم شناختهشده است، سهام خود را زودتر به ارزش ۸۰۰ دلار فروخت. SpaceX، شرکت موشکی ماسک، پس از آخرین دور سرمایه گذاری خود در فوریه 2021، 74 میلیارد دلار ارزش دارد. بخش عمده دارایی او را مجموعهای از آثار هنری ایرانی و اسلامی تشکیل میدهد که بالغ بر ۲۰٫۰۰۰ شیء هنری و عتیقه و مجموعه آثار هنری ایرانی و اسلامی اش تشکیل می دهد که خود او ارزش آن را بیش از یک میلیارد پوند می داند.