برنامه نویسی اختصاصی وردپرس + کدنویسی سفارشی سایت WordPress – مهندس پیمان محمدپور

لاراول به دلیل استفاده از CSRF Token، از تمامی حملات XSS و CSRF جلوگیری کرده و در نتیجه باعث بهبود عملکرد امنیتی و آسانتر شدن فرآیند کدنویسی میشود. استفاده از قالب های آماده سایت ساده ترین راهکار طراحی وبسایت حتی بدون یک خط کدنویسی است. این فکر اشتباه است که وردپرس فقط برای وب سایت های تجاری کوچک، وبلاگ و سایر پروژه های کوچک تا متوسط است. حتما شما نیز انتظار دارید که تیم طراحی وب سایت، از صفر تا صد پروژه را انجام داده و در صورت نیاز به پشتیبانی در دسترس باشد. ما اعتقاد به ساخت مجدد چرخ نداریم و برخورداری از تکنولوژی را سرلوحه خود برای تولیدات خود قرار می دهیم طی بررسی های صورت گرفته از قبل زبان اصلی برنامه نویسی PHP بوده و کلیه نرم افزارها بر روی فریم ورک Laravel اجرا شده اند این فریم ورک به خودی خود با داران بودن جامعه ای میلونی پیوسته در حال توسعه و پیشرفت است که ما هم با برخورداری از این موضوع محصولاتی با کیفیت و امن را طراحی می کنیم.

اگر باقیمانده برابر 0 شد بنویس عدد زوج در غیر این صورت بنویس عدد فرد. اگر می خواهید سایت خود را به ساده ترین شکل ممکن مدیریت کنید و برای اعمال تنظیمات مورد نظر خود روی آن بدون هیچ مشکل خاصی عمل کنید وردپرس برای شما بهترین گزینه خواهد بود. آموزش برنامهنویسی بازه سنی خاصی ندارد؛ یعنی اگر خیلی جوان هستید و یا فکر میکنید پا به سن گذاشتهاید، خودتان را ناتوان از یادگیری برنامهنویسی فرض نکنید.

برای مشاهده سرفصلهای آموزش وردپرس اینجا کلیک کنید. سفارشیسازی: با کلیک روی این گزینه می­توانید ظاهر سایت (رنگ، تصویر پس زمینه، هویت سایت و …) را سفارشی کنید. پوسته­ها: پوسته یا قالب شکل و ظاهر سایت شما را نمایش می­دهد و بدون آن­ها سایت شما قابل استفاده نیست. برونبری: از این قسمت میتوانید از مطالب سایت خود (برگهها، نوشتهها، پستها) یک خروجی یا بکآپ بگیرید تا در مواقعی که این مطالب پاک شدند بتوانید آن­ها را برگردانید. برچسب­ها: برچسب­ها از بخشهای مهم در بهبود وضعیت سئوی سایت شما هستند، در هنگام ایجاد نوشته­ها می­توانید برچسب­هایی برای آن­ها اختصاص دهید، برچسب­ها کلماتی هستند که با نوشته­ی خود مرتبط هستند.

را داده تا وب سایت خود را کاملا مطابق با نیازمندی های مورد نظر بسازید. رابط کاربری ساده که با آموزش های بسیار زیادی که در سطح وب وجود دارد به شما کمک میکند خیلی راحت هر نوع سایتی که مد نظر دارید را راه اندازی کنید. بسیاری از سایت های فروشگاهی با قالب فروشگاهی وردپرس حرفه ای و وب دایرکتوری های پیچیده با قالب های آگهی و دایرکتوری وردپرس راه اندازی شده اند.

از آن زمان تاکنون، تقاضا برای این زبان به شدت افزایش پیدا کرده است، طوری که بسیاری از توسعهدهندگان به طرز گستردهای در حال یادگیری این زبان هستند. افزونه­های نصبشده: افزونه­ یا پلاگین­ها مانند اپلیکیشنهای تلفن همراه عمل می­کنند و انجام بسیاری از امور را برای ما آسان­تر می­کنند. این ویژگی با انجام آزمایشاتی نمره سلامت سایت شما را نشان می­دهد. با کمک این ویژگی مدیر سایت به راحتی می­تواند اقدام به حذف تمامی دادههای شخصی موجود از یک کاربر از روی وردپرس خود نماید.

ویرایشگر پوسته: در این قسمت می­توانید کد­های (php) به کار رفته در سایت خود را مشاهده و ویرایش کنید، اما بهتر است در کدها تغییری ایجاد نکنید. تجربه کاربری (UX) مربوط به تمام کدها و دستوراتی است که کار راه اندازی سایت را انجام میدهند. قالب های وردپرس، پوسته های آماده برای راه اندازی سایت هستند که وردپرس را به بهترین سایت ساز تبدیل کرده است.

در این مقاله ما به معرفی بهترین سیستم مدیریت محتوا پرداختیم که بهتر است با توجه اهداف خود یکی از این سیستمهای مدیریت محتوا را انتخاب نمایید. رسانه: از این قسمت می­توانید تصاویری که در سایت خود قرار می­دهید را مدیریت کنید و انداز ی آنها را بندانگشتی، میانه و بزرگ کنید و یا گالریها را براساس سال و ماه بایگانی کنید. همچنین هرچه گزینههای در داشبورد مدیریت برای شخصی سازی بیشتر باشد، کار شما راحتتر است. پیشخوان وردپرس در بین سایر پنل­های مدیریتی از سادهترین و سریعترین سیستم­های مدیریت محتوا در جهان شناخته شده است، همانطور که مشاهده کردید کار با داشبورد وردپرس، پیچیده و دشوار نیست و با کمی آزمون و خطا می­توانید از تمام امکانات آن بهره­مند شوید.