بعد از سالها انتقاد، ترامپ گفت از اوباما خوشش میآمد

وی افزود: بنابراین اگر برجام متوقف نمیشد، خودروسازان در سال ۱۳۹۸ به تولید حداقل پنج خودرو جدید با تولید بالغ بر ۶۰ درصد میرسیدند. در سالهای اخیر اقدامات بزرگی در جهت توسعه دانش و فعالیتهای دانشپایه انجام شده است که اکثرا در میانه راه هستند و با احیای برجام چنانچه مسئولان همه اینها را کنار گذاشته و بخواهند بیتوجه به تلاشهای صورت گرفته، از واردات استقبال کنند، این خطر وجود دارد که بسیاری از این دستاوردها با شکست روبرو شود. گیتس از آغاز بنیانگذاری مایکروسافت تا سال ۲۰۰۰ برای مدت ۲۵ سال بهعنوان مدیرعامل مایکروسافت کار کرد و تا سال ۲۰۱۴ در مجموع ۳۹ سال، ریاست هیئت مدیره مایکروسافت را برعهده داشت. وی تا مارس ۲۰۱۷ با دارایی خالص ۸۶ میلیارد دلار بهعنوان ثروتمندترین فرد جهان شناخته میشد. وی یکی از متفکران اصلی و بنیانگذاران آمریکا (برای ترویج ایدهآلهای جمهوریخواهی در آمریکا)، نویسنده اصلی اعلامیه استقلال ایالات متحده و از ۱۸۰۱ تا ۱۸۰۹ میلادی دو دوره متوالی چهار ساله سومین رئیسجمهور ایالات متحده بود.

وی ۶۵ سال است که عنوان ملکه ی بریتانیا را یدک می کشد و به یکی از مشهورترین شخصیت های روی این کره ی خاکی تبدیل شده است اما به ندرت از خود صحبت کرده و بسیار کم با رسانه ها مصاحبه می کند. نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در مصاحبه قبل اعلام کردم یک بار برای همیشه مناظره ای، رسانه ملی میان آقای روحانی و مسئولان دولت قبل برگزار کند و این بحث را برای همیشه تمام کند زیرا هرچه سوال می پرسیم می گویند دولت قبل، این بحث را تمام کنید تا واقعا مردم بتوانند تصمیم بگیرند. ترامپ که تا زمان حضور در کاخ سفید با حمایت کور از رژیم تل آویو حوزه سیاست خارجی کشورش را در مجامع بین المللی و منطقه خاورمیانه با چالش های جدی روبه رو کرده بود اکنون با اعتراف دیرهنگام تلاش دارد همچنان خود را در صحنه سیاسی مطرح کند.

وظایف این شورا را قانون معین می کند. ایستادگی بر مواضع بر حق اسلامی در مخالفت با نظام سلطه و استکبار، ایستادگی در برابر زیاده طلبی و دستاندازی به ملتهای ضعیف، افشای حمایت امریکا از دیکتاتوریهای قرون وسطائی و سرکوب ملتهای مستقل، دفاع بیوقفه از ملت فلسطین و گروههای مقاومت میهنی، فریاد منطقی و دنیاپسند بر سر رژیم غاصب صهیونیست، قلمهای عمدهئی را تشکیل میدهند که دشمنی رژیم ایالات متحده امریکا را بر ضد جمهوری اسلامی، برای آنان اجتناب ناپذیرکرده است. این در حالی است که در شبکه های اجتماعی برخی از رفتن انتخابات به دور دوم خبر داده بودند که صحت ندارد و تکلیف انتخابات در مرحله اول روشن شد. حاصل ازدواج نیلیا و جو ، سه فرزند با نام های جوزف بایدن سوم ملقب به بو بایدن(متولد 3 فوریه 1969) ، رابرت هانتر بایدن(متولد 4 فوریه 1970) و نائومی کریستینا بایدن(متولد 8 نوامبر 1971) بود. یک نویسنده بسیار قدرتمند آمریکایی است که او سومین رئیس جمهور ایالات متحده بود او به قانون آزادی مذهب بسیار معتقد بود. ایالات متحده در طول سالیان دراز یکی از پروش دهندگان مشاهیر علمی، ادبی و سیاسی و هنری است که هر یک از آنها طی سالیان نام خود را بواسطه افتخاراتشان در تاریخ این کشور ثبت کردهاند.

BUSINESS G2B GOVERNMENT TO (تعامل میان سازمانهای دولتی و بخش خصوصی این نوع رابطه، اولین رابطهای بود که توسعه پیدا کرد که در این راستا پرداخت مالیات، اخذ آمار و اطلاعات ، ارائه تسهیلات و نحوه اخذ مجوزهای مختلف محتوای این نوع تعامل را شکل میدهد. واقعيت اين بود که راي هاشمي نسبت به دوره قبل ريزش کرده بود که اين مساله نشاندهنده نارضايتي بخشهايي از جامعه بود. او همچنین باستانشناس و دیرینشناس نیز بود. این تازه واردان شامل ایرانیان طبقه بالا و متوسط و همچنین اقلیتهای مذهبی و قومی مانند بهائیان و ارامنه بودند. این معضل در ذات خود زمینهساز شکافها و گسلهای جبرانناپذیر اقتصادی- اجتماعی میشود. ابرشهر نیویورک با مساحت ۸۶۸۳ کیلومتر مربع، وسیعترین شهر ایالات متحده و وسیعترین منطقهٔ شهری در جهان است. قطار شهری نیویورک که در سال ۱۹۰۴ افتتاح شد، طولانیترین خط متروی جهان است. پروژه ای که از آمریکا و صهیونیسم جنایتکار تا پهلوی منفور و رجوی ملعون و برخی فرومایگان داخلی در آن سهیم شده و منتظر انتقام گیری از نظام و مردم بودند. در آن سال، ایرانیان کمتر از ۱ درصد از بیش از ۴۴.۹ میلیون مهاجر در ایالات متحده را تشکیل می دادند.