دوره های جامع طراحی وبسایت

اجرای PHP آسان است. این سیستم کاربران کمتری دارد اما توانسته است توجه طراحان حرفهای را به خود جلب کند. زیرا کاربران با استفاده از آن دیگر نیازی به داشتن دانش کدنویسی، صرف هزینههای بالا و دست و پنجه نرم کردن با طراحان سایت را ندارند. همیار آکادمی یک مقاله عالی به نام چگونه سایت بسازیم؟ به بیان فنیتر، وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (Content Management System – CMS) نوشته شده به زبان PHP بوده که از طریق MySQL به پایگاه داده متصل میشود. اگر شما بتوانید از نرمافزار مایکروسافت Word استفاده کنید، پس میتوانید وبسایت خود را از طریق وردپرس مدیریت کنید.

درحالیکه نرمافزار وردپرس از انواع زبانهای برنامهنویسی بهره میگیرد، برای استفاده از آن و طراحی سایت خود، نیازی به دانستن کد نویسی نیست. در حالی که این نرمافزار رایگان است، شما فقط باید میزبانی وب و نام دامنه را خریداری کنید. “، فرآیند ساخت یک سایت وردپرسی را با یک مثال جالب شروع کنم؛ اگر شما قصد ساخت خانهای را داشته باشید، در ابتدا زمینی را خریداری میکنید، سپس در آن زمین، عملیات احداث فونداسیون شروع میشود. بعد از خریداری هاست، باید چارچوب و اسکلت فلزی سایت را بنا کنید.

شما میتوانید توسط افزونههای انجمنساز وردپرس، بهراحتی یک انجمن گفتگو در کنار سایت داشته باشید. هرچند گوگل به خوبی میتواند ویدئوهای مرتبط را از صفحات مختلف بردارد و به کاربر ارائه دهد، اما شما نیز میتوانید گوگل را به سمتی هدایت کنید که ویدئوهایی را که در سایت خود گذاشتهاید در صفحه نتایج نمایش دهد.

هزینه ساخت وب سایت با WordPress بسیار کمتر از HTML خواهد بود. مدتزمانی که برای ساخت یک خانه از مرحله خرید زمین تا ساخت اسکلت فلزی طی میشود، بسیار طولانی است. ” تا حدودی پاسخ دادیم. انجمنهای گفتگو محل بسیار مناسبی برای پرسش و پاسخ بین کاربران است. وب سایت شما چه نیازهایی از کاربران را باید برطرف سازد؟

کد نویسی را فراگرفته و یک سایت را از صفرتا صد مطابق نیازتان طراحی کنید. در واقع یک تیم برنامه نویسی این سیستم را به این صورت برنامهنویسی کردهاند. C، برخلاف دیگر زبانهای برنامه نویسی، نوشتن توابع ممکن است کمی سخت به نظر برسد، اما معمولاً زبانهای دشوار در بعضی مواقع کارایی بهتری دارند. یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت چندان دشوار نبوده و به میزان دانش افراد علاقمند و اطلاعات آنها در مور دیگر زبان ها برنامه نویسی مرتبط است. برخی افراد، منجمله کسانی که به روش آموزشی به اصطلاح Deductive باور دارند، معتقدند که آموزش برنامهنویسی به مبتدیان را باید از یک فریمورک آغاز کرد اما این در حالی است که یادگیری کار با لایبرریها و فریمورکهای سطح بالا برای افراد مبتدی همچون این است که بخواهیم به فردی که چیزی از رانندگی نمیداند و حتی تفاوت کلاج و ترمز را متوجه نیست، با یک ماشین مختص مسابقۀ رالی آموزش رانندگی بدهیم و از او بخواهیم که سرعت زیاد ماشین را کنترل کند!

ممکن است برای افراد تازهکار صفحه ارسال مطلب وردپرس به نظر گیجکننده بیاید؛ و بسیاری از افراد فقط از قسمتهای عمومی این بخش استفاده میکنند. مزیت اوپن سورس بودن وردپرس، وابسته نبودن آن به شخص خاص یا شرکت و نهاد واحد است و درآنواحد صدها توسعهدهنده و برنامهنویس برای بهبود نرمافزار، مشارکت و همکاری میکنند. با صرف هزینههای بالا، ایده خود را به یک برنامهنویس بدهید تا سایت را برایتان کد نویسی کند. همچنین وب سایت های تحویل شده توسط دارکوب دارای یکسال پشتیبانی می باشند که در این زمان در صورت بروز مشکل در وب سایت، تیم پشتیبانی سریعا مشکل را رفع خواهند نمود.

بنابراین انتخاب وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا برای کسانی که قصد دارند در کمترین زمان سایت خودشان را راه اندازی کنند، انتخاب عاقلانه و بسیار مناسبی است. کند بودن سرعت لود شدن وبسایت شما نه تنها باعث میشود کاربر بهراحتی صفحه شما را ترک کند بلکه رتبه شما یا همان سئو سایت شما را در گوگل کاهش میدهد؛ که درنتیجه این موضوع باعث کاهش فروش محصولات شما و یا کاهش بازدیدکنندگان میشود. تنها با چند کلیک بهراحتی تغییرات مدنظر خود را بر سایت اعمال کنید.

بهعبارتدیگر باید کاربران در سایت عضو شوند (رایگان یا به ازای پرداخت) تا بتوانند از محتوای وبسایت استفاده کنند. صاحبان شرکتها و کسبوکارها با داشتن یک وبسایت وردپرسی میتوانند زمینه فعالیت خود را به بهترین نحو، به مشتری ارائه کنند و با قرار دادن اطلاعات تماس، با مشتریان خود بیشازپیش تعامل داشته باشند. ” ارتباط دهیم. شما برای داشتن یک وبسایت، به یک فضای ذخیرهسازی نیاز دارید. مقیاس پذیر: یک سیستم مقیاس پذیر مانند WCMS به شرکت ها اجازه میده بدون نگرانی در مورد عبور از محدودیت های وب سایت خود، رشد تصاعدی داشته باشن. ممکن است نیاز باشد برای یک سایت از چندین شیوه استفاده کنید تا اطلاعات جامعی کسب کنید.