دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بیت کوین اولین ارزدیجیتال جهان به عنوان پادشاه رمزارزها نیز شناخته میشود، به باقی ارزهای دیجیتال به جز بیت کوین، آلت کوین گفته میشود به عبارت دیگر هر ارز دیجیتالی که بیت کوین نباشد، آلت کوین است. اقتصاد آنلاین – مهسا نجاتی؛ بر اساس گوگل ترندز، کاربران گوگل بیش از هر زمان دیگری به دنبال NFT و “کریپتو” دیگر محبوبترین جستجو در موتور جستجوی گوگل نیست. تعداد لایک ها یک شاخص کاملاً مستقیم است که نشان می دهد پوفایل شما در بین مخاطبان که شما را دنبال می کنند، چقدر محبوب واقع شده است.

فروش رمزارز هم مثل خرید آن از طریق صرافیها و به صورت مستقیم امکان پذیر است. برای این کار میتوانید از منابع معتبر داخلی و خارجی به صورت خودآموز شروع کنید. گزینه دیگر استفاده از صرافیها معتبر ایرانی است که امکان خرید و فروش ارز دیجیتال با کارتهای بانکی داخلی را میدهند. این صرافیها در کنار محیط ساده و کاربرپسند، دامنه وسیعی از ارزهای دیجیتال را جهت معامله پوشش میدهند. خیلی از مشتری ها از سایتهایی که هزینه پرداخت میکنند ، گریزان هستند و ترجیح میدهند از سایت های حاصل از جستجوی طبیعی استفاده کنند.

اگر میخواهید یک چت مارکتینگ کاردرست روی سایت خود داشته باشید، من پیشنهاد میکنم حتما سیستم تیکت خودرا فعال کنید، زیرا آسانترین راه فروش، فروش به مشتری قبل است. زمانی که همان شخص از شما قیمت می پرسد تبدیل به opportunity (فرصت) شده و در نهایت زمانی که خرید را انجام دهد به مشتری یا Customer تبدیل می شود. شکی نیست که سودآور بودن هیچکدام از این دو روش تضمین شده نبوده و میتواند باعث از دست رفتن سرمایه شما شود. برای کسب سود از این بازار دو راه پیش رو دارید که شامل سرمایهگذاری بلند مدت و نوسان گیری است.

از انتهای سال 98 و با شیوع ویروس کرونا جهش چشمگیری در کسب و کارهای آنلاین رخ داد. سئو، از نظر فرآیندی به سه بخش تقسیم میشود که در زیر بهطور خلاصه اشارهشدهاست. بازاریابی دیجیتال باید به صورت یکپارچه با دیگر بخش های سازمانی اجرا شود. گوشیهای هوشمند بخش مهمی از زندگی روزانه ما شدهاند که فرصت بزرگی برای بازاریابها ایجاد میکند. معامله گران خبره هم از این پدیده بهره برده و با فروش دارائیهای خود در بالاترین پیک قیمتی و خرید مجدد در پایینترین قیمت سعی در کسب سود دارند.

ورود به دنیای آنلاین یک ضرورت است اما چیزی که کسب و کار شما را در فضای آنلاین به موفقیت میرساند یک استراتژی اصولی و اقدامات حرفهای است. شما می توانید بارها و بارها این تبلیغات را به مشتریانتان نشان دهید که این قابلیت تبلیغات شما را بسیار موثر می کند. انجام اقدامات بازاریابی و تبلیغات دنیای دیجیتال افراد را به خرید در فضای دیجیتال تشویق میکند. در صرافیهای ارز دیجیتال میتوانید دارائیها را با قیمت موردنظر خودتان به فروش بگذارند. برای احراز هویت و ایجاد حساب کاربری در این پلتفرمها، باید اطلاعات هویتی خود را به پلتفرم ارائه دهید.

اگر کاربر وارد وب سایت شما گردد و هیچگونه مطلب جدیدی را پیدا نکند، وب سایت شما را یک وب سایت متروکه فرض خواهد کرد و در ضمن به دلیل بروز نشدن هم نیز از طرف گوگل جریمه خواهید شد. نایب بوکله، رئیسجمهور السالوادور روز یکشنبه اعلام کرد که یکی از آتشفشانهای غیرفعال این کشور به نام کونچاگوا توانایی تولید ۴۲ مگاوات برق را داراست که این مقدار برای تأمین انرژی مورد نیاز شهر «بیت کوین سیتی» (Bitcoin City) در السالوادور کافی است. معاملات در بخشی به نام Exchange انجام میشود و برای تبدیل رمزارزها به هم نیز باید سراغ گزینه Markets بروید.

مشتریان این روزها به تبلیغات مستقیم به ویژه تبلیغات تلویزیونی و بیلبوردها بدبین شده اند و برای انتخاب کمتر سراغ محتوای اینگونه تبلیغات میروند. خرید رمزارز در این صرافیها از طریق کارتهای اعتباری بینالمللی مانند مسترکارت و ویزا یا پیپل، وبمانی و پرفکت مانی امکان پذیر است اما کاربران ایرانی به خاطر تحریمها با محدودیتهایی مواجه هستند و امکان خرید مستقیم از این صرافیها را ندارند. مردم در حال حاضر اعتماد زیادی به سایتها و آنلاین شاپها دارند و به راحتی از آنها خرید میکنند. هرچند سرمایهگذاری بلند مدت روی رمزارز میتواند سود زیادی در پی داشته باشد اما تعداد افرادی که برای کسب سود به نوسان گیری و معاملات لحظهای رمزارزها روی آوردهاند، بیشتر از سرمایهگذاران بلندمدت است.

درحالحاضر هیچ نهادی، قانونی برای خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافیها تصویب نکرده و این موضوع ابهامات زیادی به وجود آورده است.نکتهی مهم این است که در شرایط تحریم کشور که همهی صنایع و کسبوکارها دچار فشار اقتصادی شدهاند، حوزهی ارزهای دیجیتال و خرید و فروش در آن یکی از مهمترین راههای گشایش اقتصادی، چه برای دولتها و چه برای افراد است.» کوین نیک میگوید حال که در سراسر جهان مردم و دولتها بهسراغ بیت کوین و جانشینانش رفتهاند، ایران نیز باید بهموقع از این پتانسیل بهره بگیرد.به بیان کویننیک، تمام فعالان حوزهی ارزهای دیجیتال، با تنظیم قوانین و افزایش نظارت بر این حوزه موافقت دارند، اما راه درست را حذف صورت مسئله نمیدانند؛ بلکه باید با فعالان صنعت استخراج و ارزهای دیجیتال برای ادامهی راه مشورت کرد.

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که بر پایه تعامل است. البته واضح است که همیشه این معاملات به سود ختم نمیشود و ضررهای هنگفتی هم میتوانند به بار بیاورند. این روش به ارزشگذاری و توانمندسازی مشتریان مربوط میشود که در نهایت شما را به اهداف بازاریابیتان برسانند. حین فروش ارز دیجیتال باید دقت کنید که رقم مورد نظر را به درستی وارد کنید چون اگر رمزارز شما در لحظه ارزشی معادل ۱۰۰ دلار داشته باشد و شما به اشتباه با قیمت ۱۰ دلار سرمایهتان را به فروش بگذارید، اغلب معامله با همان قیمت انجام شده و ۹۰ درصد ضرر میکنید.