زبان برنامه نویسی سالیدیتی (Solidity) چیست؟

معرفی کامل این افزونه و ارائه آموزش کامل تمام بخش ها و تنظیمات آن موضوع جلسه 33 آموزش کار با وردپرس می باشد. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید. برای آموزش وردپرس رایگان در این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید. با ادامه آموزش رایگان وردپرس با ما همراه باشید. باز هم باید بدانید که با دانش برنامه نویسی قرار است چه کار کنید.

علاوهبر این، برنامههای پولی دیگری هم با قیمتهای مختلفی وجود دارد. در نرم افزارهای این گروه،یک ارتباط تنگاتنگ میان موضوع ویرایش و موضوع توسعه وجود دارد؛ چراکه ویراستاران عموما به تمامی امکانات ویرایشی مانند تغییر عناوین، تغییر URL و تغییر در دستهبندیها دسترسی دارند. از آنجا که عموما کارفرمایان برای انتخاب نحوه طراحی سایت تردید دارند که آیا یک سایت نیمه اختصاصی پاسخگوی نیازشان است یا باید برای طراحی سایت اختصاصی اقدام نمایند، تیم حرفه ای ما متخصص راه حل دادن و رفع دغدغه هایی است.

و بیشتر شرکتها و کمپانیهای سراسر دنیا به دنبال این هستند، که جای خالی برنامه نویس و طراح سایت خود را با فردی متخصص پر کنند. فرم ها در واقع امکان دریافت اطلاعات از کاربران را فراهم می کنند. آ درس دریافت نموده و داده ای که در آن نیاز داریم، در عنصر قرار داد. این تابع یک ارگومان از نوع رشته,و دو ارگومان اختیاری دریافت میکند که اولین ارگومان اختیاری عدد صحیحی است که تعداد کارکتر قالب بندی شده را مشخص میکند. پیشنهاد ویژه وردپرس باران نیز بهینه سازی سایت وردپرس با استفاده از روش های این دو جلسه از ابتدای شروع آموزش کامل وردپرس می باشد.

پیشنهاد ویژه وردپرس باران بهینه سازی سایت یا سئو از شروع کار با WordPress می باشد. گروه نرم افزاری آقای کدنویس، بیش از 10 سال است که در زمینه های طراحی وب سایت، بهینه سازی یا سئو، تولید محتوا و غیره فعالیت می کند. تلگرام با توجه به محبوبیت بالایی که در ایران دارد اگرچه یک شبکه اجتماعی نیست و تنها یک پیام رسان است ولی فعالیت در آن برای تعامل با کاربران بسیار مفید است. در این روش ما از وردپرس تنها به عنوان Back End پروژه استفاده می کنیم و یک بستر API کامل برای پلتفرم های مختلف مانند اپلیکیشن موبایل ، وب سایت ، نرم افزار ها و .. ایجاد کرده و توسط فریم ورک هایی چون VueJS آن را تکمیل می کنیم.یعنی دیگر در این پروژه ها ما از قالب وردپرس استفاده نمی کنیم و داده های وردپرس بر طبق اصول REST API در مکان مشخص فراخوانی می شود.

اما انتشار دستی تک تک محتواهای تولیدی کاری زمان بر خواهد بود. بیشتر طراحان وب سایت ها و کاربران اینترنتی نیز جوملا را جهت طراحی سایت خود ترجیح می دهند زیرا علاوه بر رایگان بودن، محیط کاربری زیبا و گرافیک عالی به راحتی قابل توسعه و قابلیت ارتقاء دارد. هرچه سایت بهینه تر باشد و سرعت بارگذاری آن بیشتر باشد، رتبه بهتری در نتیاج جستجو کسب می کند. با کم شدن حجم صفحه سرعت بارگذاری بالا می رود. با وردپرس فقط میشه برای خودمون طراحی وب انجام بدیم؟

وردپرس توسط گروه automattic ساختهشده و در چند سال نخست فقط برای ایجاد سایتهای وبلاگی استفاده میشد. هر چند تمام برنامه نویسیها ممکن است در ظاهر یکسان به نظر برسند، اما انواع مختلفی از برنامه نویسی مثل برنامه نویسی شی گرا (object-oriented programming) و برنامه نویسی پایگاه داده (database programming) وجود دارد. با توجه به نیاز بسیاری از سایت ها به نمایش جذاب تصاویر در محتوا یک مقاله جداگانه برای معرفی بهترین افزونه های گالری تصاویر وردپرس در نظر گرفته ایم.

زمانی که در CODE SCHOOL ثبتنام کنید به 70 دوره آموزشی همراه با 253 فیلم آموزشی و مقاله دسترسی خواهید داشت. در این مقاله فهرستی از بهترین های گالری را تهیه کرده ایم و برای ارائه یک فهرست کاربردی به مقایسه افزونه ها با یکدیگر می پردازیم. یکی از موارد بسیار کاربردی که شاید هر سایتی به آن نیاز داشته باشد، فرم ها هستند. همچنین افزونه های کش معرفی شده در این جلسه اقدامات بهینه سازی سایت وردپرس در موارد بسیار دیگری را نیز انجام می دهند. یکی از مهمترین اقدامات برای بهینه سازی وردپرس، کش کردن صفحات می باشد.