کابینه احتمالی دولت رئیسی

وی درباره نکات مثبت کابینه پیشنهادی دولت بیان کرد: جوانگرایی در کابینه دولت سیزدهم لحاظ شده است، از طرفی لیست وزاری پیشنهادی رئیس جمهور، منتصب به شخص یا جریان سیاسی خاص نیست، بلکه ترکیبی کاملا عاقلانه از افراد و نظرات مختلف؛ اما با اصول یکسان است. قابل توجهترین نکته در کارنامه سید ابراهیم رئیسی و کابینهاش همزبانی و همراهی با مردم است به این معنا که اعضای دولت سیزدهم به ویژه شخص رئیس جمهور در میان مردم حاضر میشوند و با آنان گفتگو کرده و مشکلاتشان را میشنوند و از طرف دیگر در جلسات مختلف هیأت دولت و یا شورای هماهنگیهای اقتصادی دولت همان معضلات، دغدغهها و درماندگیهای اقتصادی مردم از زبان رئیس دولت و دیگر وزیران بیان میشود.

  • ارائه دعوت نامه شخص دعوت کننده (در صورت وجود)
  • بیمه معلم
  • لطفاً فرم درخواست را پر نمائید
  • آدرس سفارتخانه: 1 American Avenue, Yerevan 0082، Armenia
  • بیمه ملت ما
  • اصل گذرنامه به همراه دو صفحه خالی
  • سوزن منگنه یا گیره برگهها از آنها جدا شده باشند
  • فیش حقوقی (در صورت کارمند بودن)

اما ایشان باز هم دست برنداشت و توییت کرد که وزارت خارجه سیاست انقلابی را فراموش کرده است. ترامپ خود سازنده این ویلا نبوده اما پس از خریداری آن در سال 2013، سبک و سلیقه خود را در آن اعمال کرده هست.ترامپ این منزل را به قصد کرایه دادن خریداری کرده و سالانه حدود یکصد هزار تا یک میلیون دلار از آن درآمد داشته هست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشکده حقوق دانشگاه تهران میانگین سن وزرای پیشنهادی دولت را 53 سال عنوان کرده و گفت: میانگین سنی کابینه پیشنهادی، حدود 6 سال از دولت دوازدهم جوانتر است.

به شهرک سازی و مدارس مذهبی اسرائیل کمک کرده است. به گزارش اول نیوز به نقل از صراط نیوز،جبهه پیشرفت و عدالت که از حلقه نزدیکان و یاران محمدباقر قالیباف تشکیل شده است لیست پیشنهادی خود را برای کابینه دولت یازدهم در صورت موفق شدت قالی باف در انتخابات به وی ارائه داد .به گزارش پایگاه خبری صراط، محمدباقر قالی باف پیش از این در مورد مشخص شدن اعضای کابینه اش گفته بود: کاندیداهای پذیرفتن مسئولیت در کابینه بنده در دولت یازدهم مشخص شده اند اما هنوز لیست کامل کابینه تدوین نشده است .در این لیست که به صورت محرمانه در اختیار شهردار فعلی تهران قرار گرفته است ۴ تن از کاندیداهای فعلی انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند .هر چند این برای اولین بار است که تیم تدوین برنامه های یک کاندیدا پیش از برگزاری انتخابات کابینه انتخابی وی را تکمیل کرده است اما پذیرش مسئولیت های مشخص شده برای برخی از افراد مطرح و نیز موافقت چهار رقیب وی در انتخابات برای حضور در کابینه همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد .این نکته لازم به یادآوری است که باید دید شهردار تهران در صورت نشستن بر صندلی نفر اول اجرایی کشور آیا قادر به اداره چنین کابینه ای که بسیاری از افراد آن سودای ریاست جمهوری را در سر داشته اند دارد یا خیر؟

آنها معتقدند، وزرای پیشنهادی قبلا مسئولیت داشتند و تنها از چند جوان به عنوان ویترین در کابینه استفاده شده است، گفت: من اعتقاد ندارم که افراد جوان پیشنهادی، صرفا نمایشی باشند. واقعیت آن است که این وجه تمایز تا کنون در دولت سیزدهم مشاهده نشده است. این افراد را میتوان ترقیخواه و جوان تلقی کرد که جزو گزینههای احتمالی کابینه نبودند.

یک قطعه عکس تمام رخ و دراندازه عکس گذرنامه که در ۶ ماه گذشته گرفته شده باشد.- رسید بانکی پرداخت پول سفارت (اگر پول به صورت آنلاین پرداخت نشده باشد).- همچنین اطلاعات بیومتریک افراد (اثر انگشت و عکس) توسط سفارت گرفته میشود. اختصاصی وقایع روز؛ صد روز از زمانی که سید ابراهیم رئیسی سکان هدایت سیزدمین دولت جمهوری اسلامی ایران را در دست گرفته است میگذرد. میرکاظمی بعد از نشستن روی صندلی وزارت نفت، تعداد قابل توجهی – چند صد نفر- از مدیران باسابقه نفتی ایران را به خانه فرستاد و یک خانهتکانی عظیم کرد؛ کاری که تا اندازهای خلاف عرف مینمود، چراکه بنا به سنت، کشورهای نفتی عموما به ترکیب کارشناسان و بعضا حتی خود وزیر هم تا سالها دست نمیزنند.

علاوه بر این، هیچکس توقع حل شدن یکشبه یا یکساله تمام مشکلات را ندارد به شرط آنکه عزم و اراده و یا آغاز یک پروسه عملگرایانه در اعضای هیأت دولت مشاهده شود، ولی تا امروز که چنین فرآیندی از آنان دیده نشده و به جز تأکید، الزام و ابراز امیدواری چیز دیگری از رئیس جمهور و وزیران دولت سیزدهم مابهازایی بیرونی نداشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شنبه شب (۱۶ مرداد) در برنامه نگاه یک صدا و سیما گفت: مراسم تحلیف و آبرو و عزت برای جمهوری اسلامی ایران است. آغاز محاکمه سرکرده گروهک تروریستی تندر از امروز مسکو: تهدیدهای غربیها ما را یاد صدّام میاندازد رئیسی در گفتگو با نخست وزیر عراق: مشکلات منطقه ناشی از زیادهخواهیهای آمریکاییها است رئیس جمهور پیش شرط ایران را برای ادامه مذاکرات با عربستان اعلام کرد رئیس جمهور خواستار رعایت شیوهنامههای بهداشتی به ویژه در اماکن زیارتی شد وزیر خارجه: در برخی بخشها توافقاتی در وین حاصل شده است | آمریکا حسن نیتش را نشان دهد از تنش مرزی بین روسیه و اوکراین چه میدانیم؟

به عنوان مثال اگر انتصاب محمد مخبر در سمت معاون اول رئیس جمهور را در نظر بگیریم، وی فردی تحولخواه نیست. بایدن در انتخابات سال ۲۰۲۰ به عنوان نامزد دموکرات با دونالد ترامپ رئیسجمهور وقت آمریکا رقابت کرد و در نهایت در یک انتخابات جنجالی توانست بر رقیب جمهوریخواه خود پیروز شود.

دونالد ترامپ از وقتی برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کاندید شد با سیل اتهامات جنسی با زنان و مدل های مشهور قرار گرفت که بسیاری از آن ها حقیقت داشتند و مورد جدیدی به آن ها اضافه شده است که یک ستاره فیلم های پورن است. دخترش ایوانکا به زودی به مبارزات انتخاباتی برای وی ملحق میشود.فضای لوکس: پنتهاوس دونالد و ملانیا در نیویورک سیتی، طبقهی ۶۶ ام برج ترامپ قرار دارد و سرتاسر دیوارها، کف و ستونها از سنگ مرمر است.

ابتداییترین موضوع این است که بعضی افراد سابقه وزارت یا معاونت را در کارنامهشان دارند؛ اما برخی دیگر فاقد سابقه مدیریت اجرایی هستند. به نوشته شرق، ماجرای دکل گمشده مربوط به دوره وزارت اوست که از سال ۱۳۹۰ پس از عزل میرکاظمی تا سال ۱۳۹۲ ادامه یافت. در سال ۱۳۹۶ رئیس کمیته طرح و برنامه ستاد انتخاباتی آقای رئیسی بود و قاعدتا به او نزدیک است.

طبق ماده ۲۰۲ آیین نامه داخلی مجلس رئیس جمهور تا دو هفته پس از مراسم تحلیف فرصت ارایه لیست وزرای پیشنهادی دولت به مجلس دارد و این زمان هنوز به پایان نرسیده است. صفری در پاسخ به این پرسش که آیا وزیر پیشنهادی برای وزرات علوم، تحقیقات و فناوری میتواند پاسخگوی مطالبات دانشجویان یا نیازهای روز جامعه دانشگاهی باشد یا خیر، گفت: محمدعلی زلفیگل سابقه فعالیت سیاسی ندارد؛ اما کارنامه علمی و پژوهشی مناسبی دارد.

او به خبرآنلاین می گوید: به شخصه بسیار امیدوار بودم عزت الله ضرغامی با توجه به این که رییس صدا و سیما بود، زمانی که به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی می آید، بهتر ازاین عمل کند.

بیاییم بر سر آقای اسماعیل منشی : در نظریات گذشته خود نیز نوشته بودم که ایشان کمونیست پرچمی استند. سید ابراهیم رئیسی و همفکرانش معتقد بودند و این اعتقاد را فریاد زدند که حل بسیاری از معضلات اقتصادی سهل و سریعالوصول است و آنان راهکار و برنامههایی دارند که رقیب فاقد آن است. منصف که باشیم با لفاظی و تأکید و ابراز امیدواری نمیتوان معضلات را حل کرد، اینکه رئیسجمهور یا فلان وزیر با اشاره به مثلا افزایش قیمت یک کالای مصرفی بر ضرورت کاهش آن تأکید کرد و یا ستاد اقتصادی دولت نظارت بر قیمتگذاری و ارائه کالا با قیمت مصوب را ضروری دانست و یا فلان وزیر نسبت به کنترل و کاهش قیمت ارز و دلار ابراز امیدواری کرد و یا رئیس جمهور دستور داد فلان قضیه انجام شود، چیزی از واقعیتی که در متن جامعه میگذرد را تغییر نخواهد داد.