۱۴ مورد از بهترین اپلیکیشنهای کدنویسی برای مبتدیان در سال ۲۰۲۱ – وبلاگ ترجمیار

این قالب ها طراحی مهندسان ایرانیست و مطابق با ذوق و سلیقه و نیاز ایرانی کدنویسی شده اند و هر ایرانی پس از استفاده از چنین قالب هایی متوجه کاربری متفاوت این قالب ها نسبت به نمونه های خارجی خواهد شد. فقط کافیه خودتون بخواین، هیچ پیش نیاز خاصی برای شروع یادگیری برنامه نویسی وجود نداره.

چیزی که این برنامه را از سایر برنامه های آموزش برنامه نویسی متمایز میکند، برنامهریزی روزانه برای آن است؛ یعنی شما میتوانید هر روز درسی را به عنوان هدف آموزش انتخاب کنید و در طول روز همان آموزش را یاد بگیرید. در این بخش از آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:نحوه مدیریت کاربراناضافه و حذف کردن کاربران مختلفبازگردانی رمز های عبوربروزرسانی و پشتیبان گیری از وردپرسمعرفی بخش ابزارها و تنظیماتشیوه درون ریزی و برون ریزیمعرفی و آشنایی به پنل مدیریت وب سایتبرای شروع کار با وردپرس با پیشخوان (پنل مدیریت) وردپرس آشنا خواهیم شد و بخش های اصلی آن را بصورت تئوری معرفی می کنیم و بعد از آشنایی و درک اولیه هر گزینه شروع میکنیم دونه دونه تعریف و کار با اونها.تکمیل پروفایل و اطلاعات وب سایت، و نمایی از وب سایت فعلی پروفایل شخصی خودمون رو تکمیل میکنیم و درباره نحوه انتخاب تصویر پروفایل و ویرایش اطلاعات کاربری مثل رمز عبور و …

در این بخش با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:آشنایی با مفهموم افزونه و پلاگیندانلود و نصب افزونه های کاربردیمدیریت و ویاریش افزونه هابرزورسانی افزونه هاکار با افزونه های ضروریساخت فرم تماسایجاد گالری تصاویرو… در این بخش از کلاس آموزش وردپرس در تهران با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:کار با بخش مدیریت برگهاضافه و حذف کردن برگه هاویراش برگه هامدیریت بخش دیدگاه هاویرایش و یا حذف دیدگاه ها۵- اولین برگه (صفحه) | ویرایش و افزودن برگه جدیدبرگه ها یکی از اصلی ترین بخش های یک وب سایت رو می سازن مثلا صفحه نخست سایت، صفحه درباره ما، تماس با ما و …

در این بخش از کلاس آموزش وردپرس با مفاهیم زیر آشنا خواهید شد:تعریف برچسب و مدیریت برچسب هاکار با برچسب هاویرایش برچسب ها۴- نوشته تان را کامل کنید، معرفی دسته بندی ها، برچسب ها، تصویر شاخص و زمانبندییادخواهیم گرفت که چطور برای نوشته ها موضوع تعریف بکنیم و هر نوشته رو با توجه به موضوع خودش از دیگری جدا کنیم، همچنین با برچسب ها (همون هشتگ) آشنا خواهیم شد و برای نوشتمون برچسب گذاری می کنیم.یه تصویر باحال هم برای نوشتمون به عنوان تصویر شاخص (اصلی) انتخاب میکنیم.در آخر یادمیگیریم که چطور وضعیت انتشار نوشته را تغییر بدیم و حتی نوشته رو زمانبندی کنیم که در آینده منتشر بشه.

۹- افزونه های وردپرس دنیایی از امکاناتیکی از مهمترین دلایل معروف شدن وردپرس افزونه های وردپرس هست، تو این بخش با افزونه های وردپرس آشنا میشیم، افزونه های موجود رو فعال و تنظیم میکنیم و افزونه ای جدید از طریق روش های زیر نصب و فعال سازی میکنیم.نصب افزونه از منبع اصلی وردپرسبارگذاری افزونه از کامپیوترنصب دستی فایلهای افزونه۱۰- تنظیم افزونه وردپرس فارسیبا کمک افزونه وردپرس فارسی تاریخ سایت رو شمسی می کنیم، اعداد رو فارسی میکنیم، حروف عربی رو حذف و فونت تنظیم افزونه فرم تماس مدیریت را تغییر میدیم یک فرم تماس با ما می سازیم و تو صفحه تماس با ما میزاریمش، یاد میگیریم چطور فرم های بیشتری بسازیم و یک فرم ارسال رزومه هم خواهیم ساخت.

اولین موردی که میخواهیم در این مقاله به آن اشاره کنیم، بدون شک بهترین انتخابی است که هر کسی میتواند داشته باشد. خب اما زبان جاوا یکی از قدیمیترین زبانهای برنامه نویسی است که با آن میتوان نرمافزارهای تحت وب، موبایل و دسکتاپ تولید کرد. کارآموزان شرکت کننده در دوره های آموزش وردپرس آموزشگاه آریا تهران، پس از پایان دوره مدرک فنی حرفه ای طراحی سایت دریافت خواهند کرد. شما به کمک دوره های مجازی وردپرس امکان استفاده از فیلم های از پیش ضبط شده، اساتید مجتمع فنی آریا تهران را خواهید داشت.

بدون شک نقطه عطف فعالیت در فضای مجازی میتواند وب سایت حرفهای و پایگاه دادهای مخاطب پسند باشد. علاوه بر دو روش فوق شما می توانید از خدمات آموزش مجازی وردپرس در بهترین آموزشگاه وردپرس تهران نیز استفاده کنید. مجموعه آریا تهران به عنوان، بهترین آموزشگاه وردپرس در تهران برگزار کننده انواع کلاس های وردپرس تخصصی برای طراحی سایت است. این دوره در دو نوع کلاس آموزشی بصورت کلاس عمومی و کلاس خصوصی طراحی سایت با وردپرس برگزار می گردد، در هر دو کلاس سرفصل های دوره آموزش وردپرس یکی بوده و از نظر محتوایی تفاوتی وجود ندارد اما مسلما در کلاس خصوصی طراحی سایت با WordPress زمان بیشتری برای رفع مشکل وجود خواهد داشت و کلاس خیلی سریعتر و بهتر جلو خواهد رفت.

در کلاس حضوری وردپرس مقدماتی بصورت گام به گام و از پایه آموزش طراحی سایت با وردپرس، استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز و همچنین آموزش کامل کار با سیستم مدیریت محتوای وردپرس را فراخواهید گرفت. هزینه کلاس خصوصی وردپرس بصورت ساعتی محاسبه می گردد. اگر یک کسبوکار مطرح در صنعت شما در حال استفاده از یک CMS خاص است، به احتمال بسیار زیاد آن سیستم مدیریت محتوا می تواند پاسخگوی اکثر نیازهای شما باشد.