20 پروژه ساده برای تمرین برنامه نویسی (بخش اول)

این سایت تلاش میکند در حین یک بازی بسیار مهیج و آنلاین که تعاملی با گیمپلی رقابتی است، دانشآموزان را درگیر برنامهنویسی و آموزش کدنویسی کند. این سایت دورههای مختلفی برای کودکان در ردههای مختلف عرضه میکند و درسهای اولیه آن رایگان هستند. روی این سایت نزدیک به ۷۵ تا ۱۰۰ ساعت آموزش درباره علوم مختلف کامپیوتری نیز بارگذاری شده است. در کتاب آموزش کدایگنایتر با مفاهیم اولیه فریم ورک کدایگنایتر ، بخش URL ، کنترلر ، توابع ، کنترل و سازمان دھی کلاس ھا درون یک زیر پوشه ، کلاس ھای سازنده ، درست کردن چرخه ، مدل ، ارتباط با بانک اطلاعاتی ، پلاگین ھا ، ھندل کردن خطا ھا و مباحث مختلف دیگر آشنا خواهید شد.

فریم ورک لاراول یکی از محبوب ترین فریم ورک های پی اچ پی محسوب می شود که امروزه بازار کار زیادی را نیز به خود اختصاص داده است . اگر فرزندتان در این حوزه جدی باشد، میتواند با این برنامه بازیهای حرفهای بسازد و قابلیتهای پیشرفتهای به آن اضافه کند. نرمافزار این مؤسسه را از روی سایت برای آیپد دانلود کنید و با استفاده از آن به کودکتان اجازه دهید یک بازی، داستان هیجانانگیز، انیمیشن و نظایر اینها را قدمبهقدم توسعه دهد.

به این وبسایت مراجعه کرده و با دانلود نرمافزار آن فرزندتان را تشویق کنید اولین بازی عمرش را برنامهنویسی کند، شاید در آینده بازیساز دیجیتالی بزرگی شود. در فضای دیجیتال به خصوص در سایتها نیازمند است تا بتواند به بهترین شکل ممکن آن را به مشتریان خود ارائه دهد. تمامی دورهها به صورت بازی و با گرافیک بسیار زیبایی پیادهسازی شدهاند.

در صورت فعالسازی موفق، در پرتال کارآموزان وکالت، قلم اطلاعاتی «ثبت نام کارآموز در CMS» برابر با «انجام شد» نمایش داده می شود. در مثال زیر دو نوع مدل یکی برای نمایش متون فارسی و دیگری برای نمایش متون انگلیسی تعریف و استفاده شده است. حالا بیایید با هم یک روش حرفهای و ساده برای کار با آرایههای انجمنی (Associative Array) بیاموزیم! شما حتماً در برخی از سایتها با امکانات خاصی روبهرو شدهاید که برایتان جالب بوده است و دوست داشتهاید که سایت شما هم از چنین قابلیتی برخوردار باشد.

اسکرچ برای دانشآموزان ۸ تا ۱۶ساله مناسب است و به زبان بسیار سادهای به دانشآموزان اجازه میدهد تقریباً هر چیزی را که دوست دارند، بسازند. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند.

در آموزش وردپرس تخصصی تکنیکهای طراحی وب و ساخت وب در سال های اخیر به طور قابل توجهی به نفع سازندگان وب بصری، مانند Webflow، Google Web Designer یا Elementor (یک افزونه سازنده وب که با WordPress CMS کار می کند) تکامل یافته است. از بین برده است در نتیجه می توانید زمانی را که می خواستید برای طراحی وب سایت یا یادگیری آن استفاده کنید برای جنبه های دیگر کسب و کار خود استفاده کنید. علاوه بر این، یک معلم، مثلاً در حوزهٔ موسیقی، میتواند ذهنیت موسیقیایی و هنری را در شما تقویت کند که ممکن است به عنوان یک فرد معمولی، هیچ آگاهی از آن نداشته باشید.

به طور کلی وردپرس به گونهای ساخته شده است که از محبوبیت خوبی نزد موتورهای جستجو برخوردار است. زبان برنامه نویسی PHP مزایای فوق العاده ای نسبت به سایر زبان ها برنامه نویسی دارد که بازار کار بسیار مناسب آن در ایران و سادگی در یادگیری و همچنین قدرتمندی و محبوبیت آن در جهان از جمله این مزایا و قابلیت ها هستند. سایت این زبان برنامهنویسی شامل منابع آموزشی، کدهای و پروژههای مورد نیاز برای شروع برنامهنویسی و دورههای آموزشی است. ساختن بازی میتواند انگیزه بسیار خوبی برای شروع آموزش برنامهنویسی باشد.

این سایت که در واقع یک نرمافزار است، با الهامگیری از کدها و بلوکهای زبان اسکرچ به کودکان اجازه میدهد بازی بسیار سادهای برای iOS، اندروید، فلش، ویندوز، لینوکس و سیستمهای مک بسازند. در این دمو برای حل کردن هر تکه از معما یک خط راهنمایی به زبان انگلیسی ظاهر میشود.

معمولا وقتی از یک برنامه نویس می خواهیم برای ما یک سایت طراحی کند،هزینه ای بالا و زمان زیادی از ما میخواهد و در تمام مدت اجرا،استفاده و گسترش سایت ما نیازمند به همین برنامه نویس هستیم اما با استفاده از وردپرس ما میتوانیم از آخرین تکنولوژی برنامه نویسی (بدون دانستن حتی یک خط برنامه نویسی)سایتی قدرتمند و حرفه ای را ایجاد و مدیریت کنیم.این پکیج آموزش نصب و مدیریت سایت حرفه ای ما به صورت کاملا کاربردی است. هنگامی که تجربه ی ایجاد پروژه های چالش برانگیز از ابتدا تا پایان را کسب می کنید، یک اصول اخلاقی قوی ایجاد می شود که در طول زندگی حرفه ای شما، به نفع خودتان خواهد بود.

بله کلیه آموزش ها بر اساس نیاز بازار ایران تولید و ضبطس شده است ، همه آموزش ها حاصل فعالیت مربیان و اساتید حرفه ای این حوزه هستند و تماما ضبط شده خود افراد است . این برنامه شامل دهها بلوک و قطعه کد تعاملی و گرافیکی است که فقط با کشیدن و رها کردن میتوانند مقدمات ساخت یک برنامه یا بازی را فراهم کنند.

روی این سایت علاوه بر اینکه شش ساعت آموزش رایگان کدنویسی کودکان عرضه شده است، میتوانید انتخاب کنید فرزندتان کدنویسی، ساخت بازی یا طراحی گرافیکی یاد بگیرد و بعد به سراغ دورههای عرضهشده برای هریک بروید. اگرچه ممکن است در ابتدا نیاز به مدیریت یک وبسایت نداشته باشید، اما احتمال اینکه نظرتان تغییر کند و نیاز به چندین وبسایت داشته باشید زیاد میشود.