20 پروژه ساده برای تمرین برنامه نویسی (بخش اول)

طراحی سایت در مشهد به صورت اختصاصی و انحصاری با سیستم مدیریت محتوای مبنی بر PHP یکی از خدمات متمایز شرکت رایا پارس می باشد که در بین سایر شرکت های طراحی سایت در مشهد این خدمات ارائه میشود. اکنون نوبت به آن رسیده است تا یکی دیگر از بهترین زبان های برنامه نویسی سال 1400 معرفی شود.

محبوبیت این زبان در سال ۱۳۹۵ به اوج خود رسیده است و از آن زمان با الگوی ثابتی در سطح محبوبیت نسبتاً بالایی قرار دارد. در سال 2003 به عنوان یک زبان برنامه نویسی استاندارد تصویب شد. در این بخش از مطلب بهترین زبان های برنامه نویسی سال 1400 یا 2021، به معرفی منابع آموزش Golang با هدف رفع نیاز مخاطبین و علاقهمندان به حوزه برنامه نویسی و خصوصاً زبان برنامه نویسی Golang پرداخته شده است. اگر راه آموزش وردپرس فارسی را درست طی کنید وردپرس برای شما بهترین خواهد بود در غیر این صورت نمیتوانید به هدفی که از یادگیری و آموزش وردپرس دارید برسید.

3. رسانههای خبری: برخی از خبرگذاریهای شاخص شروع به استفاده از Go برای توسعه بکاند و برخی از اجزاء مربوط به آنالیز داخلی کردهاند. در ادامه، برخی از انواع اپلیکیشنها و سرویسهای قابل توسعه با Go فهرست شده است. در این بخش از مطلب و در ادامه، برخی از بهترین فریمورکهای Golang فهرست شدهاند. در ادامه، یکی دیگر از بهترین زبان های برنامه نویسی سال 1400، یعنی زبان برنامه نویسی R معرفی شده است. با توجه به اینکه Go تنها چند سال عمر داشته و همچنین در فهرست بهترین زبان های برنامه نویسی سال 1400 یا 2021 جای دارد، میتوان بازار کار رو به رشدی را برای زبان برنامه نویسی Go انتظار داشت.

در ادامه مطلب «بهترین زبان های برنامه نویسی سال 1400» با هدف درک بهتر دلیل قرارگرفتن زبان Go در فهرست بهترین زبان های برنامه نویسی سال 1400، توضیحاتی در خصوص بازار کار این زبان برنامه نویسی ارائه شده است. زبان برنامه نویسی Go به عنوان یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای نوشتن کدهای محلی و ایجاد راهکارهای چندپلتفرمی منسجم و قابل درک استفاده میشود. در صورت نیاز به استفاده از MySQL در یک پروژه، باید مهارت کافی برای به کارگیری آن وجود داشته باشد.

در دوره آموزش رایگان Golang ضمن آشنایی با Go چگونگی استفاده و کاربرد آن در توسعه وب آموزش داده شده است. 5. Mango: این فریمورک وب ماژولار به توسعهدهندگان امکان میدهد بهترین کتابخانه در میان کتابخانههای مختلف Golang را انتخاب کرده و اجزاء و قطعات نرمافزاری را به هر پروژه توسعه وب اضافه کنند.

برای نوشتن چنین کدهایی با حفظ سادگی و ایمنی، توسعهدهندگان Go از فریمورکهای مختلف Golang استفاده میکنند. 1. Goji: یک فریمورک نوظهور و سبک است که امکان پشتیبانی از Web Socket را برای توسعهدهندگان فراهم میکند. AutoFixture: یک کتابخانه متنباز برای داتنت است که برای کمینهسازی فار «Arrange» در تست واحد استفاده میشود. اگر امکان داشت و ارتباط کافی برقرار بود، از کلمه کلیدی هدف در نام فایل استفاده کنید. مطالب آموزش Golang با هدف یادگیری بهتر به ترتیب فهرست شدهاند.

با توجه به اینکه علم داده و یادگیری ماشین محبوبیت بسیاری در صنعت پیدا کرده، زبان برنامه نویسی R در این حوزه مورد توجه برنامهنویسان قرار گرفته است. Front-end مخصوص طراحی ظاهری سایت میباشد ینی هر آنچه را که کاربر میبنبد را برنامه نویسی Front-end میگوییم و هم معنی Web Designing یعنی طراحی سایت نیز میباشد. یعنی وردپرس آمده بود تا یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند برای وبلاگ نویسها باشد.