HTML چیست و چه کاربردی دارد؟

هستند، مثل HTML. این اسم از اینجا گرفته شده که PHP ابتدا باید اطلاعات را پردازش کند تا نتایج به صورت HTML نمایش داده شوند. در عوض، شما فقط ماژولها و کتابخانههای مورد نیاز خود را در صورت نیاز اضافه میکنید، که این امر یک فرایند توسعه عالی را ایجاد میکند. مدیر سیستم مدیریت محتوا(CMS) باید بداند که چند نفر از برنامه استفاده خواهند کرد ، آیا CMS نیاز به پشتیبانی چند زبانه داردو چه اندازه تیم پشتیبانی برای حفظ عملیات مورد نیاز است.

امیدواریم با مطالعه این مطلب شما توانسته باشید که به این نتیجه برسید که یک سایت چه ویژگی هایی دارد و طراحی سایت از چه بخش هایی تشکیل شده است و طراح سایت به چه کسی میگویند. در این مرحله شما باید کار خود را با یک سوال شروع کنید که من با سیستم مدیریت محتوا و پروژهام میخواهم به چیزی برسم و چه چیزی را به دست آورم؟

همچنین برای اجرای کدهای php در سیستم به صورت لوکال نیاز به یک سرور مجازی دارید که میتوانید برای اجرای آن از نرمافزار Xampp کمک بگیرید. برای اطمینان شما از کیفیت آموزش های ما ، بخش زیادی از آموزش ها به صورت رایگان برای شما در نظر گرفته شده است .

برعکس کلاسها و نام توابع، نام متغیرها به بزرگی و کوچکی حساس می باشند. قیمت را ضربدر عدد ۳ کرد و حاصل این محاسبه به همراه نام محصول، تصویر آن و.. همانند اولین فرمی که در بالا بررسی شد، سورس این فرم هم در سایت CodePen موجود است و توسط شخصی به نام اریک ایجاده شده است.

در ادامه به بررسی برخی از این موارد پرداخته ایم. در ادامه به بررسی این موارد میپردازیم. سایتهای آپلود فایل با لینک مستقیم و غیر مستقیم طرفداران بسیاری زیادی دارد؛ شما میتوانید این نوع سایت را روی وردپرس راه اندازی کنید و شروع به کسب درآمد کنید. FuelPHP یک چارچوب نسبتاً جدید PHP است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد.

در اوایل دهه ۲۰۰۰، CakePHP اولین چارچوب PHP MVC بود که وارد بازار شد. در سال ۲۰۰۴ نسخهی ۵ PHP با خاصیت شیگرایی ایجاد شد که تحول بزرگی در این زبان محسوب میشد. این ویژگی درواقع زیرساخت لازم برای رتبه گرفتن سایت از گوگل را برای شما ایجاد میکند. فعالیت موسسین شرکت طراحی سایت دنیای ایده های تابان فناوری (داتک) در زمینه تکنولوژی اطلاعات و گرافیک به دهه 70 شمسی باز میگردد.

این زبان قابلیت طراحی صفحات وب دینامیک را دارد. دومی یک پلتفرم میزبانی وبلاگ است که محدودیتهای خود را دارد. Lumen یکی دیگر از چارچوبهای میکرو فریم PHP است که توسط خالق Laravel ساخته شده و توسط انجمن آن نگهداری میشود. این چارچوب متن باز php، توسط Taylor Otwell برای توسعه نرم افزارهای وب بر پایه معماری MVC (model-view-controller) و پکیجهای آماده طراحی شده و الگوی ساختاری آن بر مبنای فریم ورک Symfony است. Slim نیز یکی دیگر از محبوبترین فریم ورکهای PHP است که به توسعه دهندگان کمک میکند تا به سرعت برنامههای وب و API ساده اما قدرتمندی ایجاد کنند.

در طی آزمایشات، متوجه شدیم که CakePHP یکی از کامل ترین مجموعههایی را که میتوانید پیدا کنید ارائه میدهد، بنابراین اگر نیاز به پیاده سازی ویژگیهای دشوار دارید، CakePHP گزینه بسیار خوبی است. برخلاف سیستم مدیریت جوملا که کاربر پسند نیست، ویرایش صفحات در DNN راحتتر است، بنابراین تغییرات محتوا را آسانتر و سریعتر از همیشه میکند. در این مقاله قصد داریم تا به انواع سیستم های مدیریت محتوا بپردازیم و انواع CMS را به شما معرفی کنیم. سیستمهای CMS معمولا به شما اجازه میدهد تا با انتخاب یک قالب یا موضوع، وبسایت خود را تغییر دهید.